MERCEDES-BENZ 124 T-Model (S124) 200 T D (124.180) - Rozvodovka od 9/1988 do 8/1991, 1997 ccm, 55 kW, 75 hp, OM 601.912, kombi
| převodovka typ | 717.410 |
|---|---|
| montovaná strana | výstup |
| Výška 1 [mm] | 8 mm |
| Materiál | ACM (polyakrylkaučuk) |
| Typ závitu | levotočivá šroubovice |
| Vnější průměr 1 [mm] | 55 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 40 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,05 kg |
|---|---|
| Rozměr klíče | 30 |
| Hlava šroubu -/ Profil matky | vnější polygonická hlava |
| povrch | pozinkovaný |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Výška [mm] | 30 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 14 mm |
| Vnější průměr [mm] | 47 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,05 kg |
|---|---|
| Rozměr klíče | 30 |
| Hlava šroubu -/ Profil matky | vnější polygonická hlava |
| povrch | pozinkovaný |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Číslo produkce | 4231135 |
Dostupnost