FORD KA (RB_) 1.3 i - Ventily / příslušenství od 6/1998 do 11/2008, 1299 ccm, 36 kW, 49 hp, JJD, JJF, JJG, JJH, JJL, Šikmá zadní část
| TECDOC-číslo motoru | 12082 |
|---|---|
| povrch | pancéřovaný |
| Průměr dříku ventilu [mm] | 7 mm |
| Počet drážek | 3 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 15951 |
|---|---|
| Délka [mm] | 104,4 mm |
| Materiál | Chrom-mangan-niklová ocel |
| Průměr talíře ventilu [mm] | 29,1 mm |
| Průměr dříku ventilu [mm] | 7,01 mm |
| Úhel sedla ventilu [stupně] | 45 ° |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 15951 |
|---|---|
| Délka [mm] | 104 mm |
| Materiál | Chrom-křemíková ocel |
| Doplňující výrobek/info 2 | Dřík ventilu - pochromovaný |
| Doplňující výrobek/info 2 | Dřík ventilu - tvrzený |
| Průměr talíře ventilu [mm] | 34,4 mm |
| Průměr dříku ventilu [mm] | 7,03 mm |
| Úhel sedla ventilu [stupně] | 45 ° |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 12082 |
| Spojovací technika | I |
| Délka [mm] | 104,4 mm |
| Materiál | Chrom-mangan-niklová ocel |
| Doplňující výrobek/info 2 | Dřík ventilu - pochromovaný |
| Průměr talíře ventilu [mm] | 29 mm |
| Průměr dříku ventilu [mm] | 7 mm |
| Úhel sedla ventilu [stupně] | 45 ° |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 12082 |
| Spojovací technika | I |
| Délka [mm] | 104 mm |
| Materiál | Chrom-křemíková ocel |
| Doplňující výrobek/info 2 | Dřík ventilu - pochromovaný |
| Průměr talíře ventilu [mm] | 34,5 mm |
| Průměr dříku ventilu [mm] | 7 mm |
| Úhel sedla ventilu [stupně] | 45 ° |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 15951 |
|---|---|
| montovaná strana | výstup |
| Délka [mm] | 109,7 mm |
| Průměr talíře ventilu [mm] | 29,7 mm |
| Průměr dříku ventilu [mm] | 6 mm |
| Úhel sedla ventilu [stupně] | 45 ° |
| Počet drážek | 3 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 15951 |
|---|---|
| montovaná strana | vstup |
| Délka [mm] | 109,7 mm |
| Průměr talíře ventilu [mm] | 35,2 mm |
| Průměr dříku ventilu [mm] | 6 mm |
| Úhel sedla ventilu [stupně] | 45 ° |
| Počet drážek | 3 |
Dostupnost