AUDI A4 B6 Kabriolet (8H7) 2.5 TDI - Ventily / příslušenství od 8/2002 do 12/2005, 2496 ccm, 120 kW, 163 hp, BCZ, BDG, BFC, Kabriolet
| TECDOC-číslo motoru | 16858 |
|---|---|
| Délka [mm] | 100,5 mm |
| Materiál | Bimetal |
| Doplňující výrobek/info 2 | Dřík ventilu - tvrzený |
| Doplňující výrobek/info 2 | Sedlo ventilu pancéřováno |
| Průměr talíře ventilu [mm] | 24,2 mm |
| Průměr dříku ventilu [mm] | 6 mm |
| Úhel sedla ventilu [stupně] | 45 ° |
| Materiál talířku ventilu | Bimetal |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 16860 |
| Délka [mm] | 100,6 mm |
| Materiál | Chrom-křemíková ocel |
| Doplňující výrobek/info 2 | Dřík ventilu - pochromovaný |
| Doplňující výrobek/info 2 | Dřík ventilu - tvrzený |
| Průměr talíře ventilu [mm] | 27,2 mm |
| Průměr dříku ventilu [mm] | 6 mm |
| Úhel sedla ventilu [stupně] | 45 ° |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 16858 |
| montovaná strana | Výstupní strana |
| Délka [mm] | 100,7 mm |
| Materiál | Bimetal |
| Doplňující výrobek/info 2 | Dřík ventilu - pochromovaný |
| Doplňující výrobek/info 2 | Sedlo ventilu - stelitový povrch |
| Průměr talíře ventilu [mm] | 24,1 mm |
| Průměr dříku ventilu [mm] | 6 mm |
| Úhel sedla ventilu [stupně] | 45 ° |
| Materiál talířku ventilu | Chrom-mangan-niklová ocel |
| Materiál dříku ventilu | Chrom-křemíková ocel |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 16859 |
| montovaná strana | Sací strana |
| Délka [mm] | 100,6 mm |
| Materiál | Chrom-křemíková ocel |
| Doplňující výrobek/info 2 | Dřík ventilu - pochromovaný |
| Průměr talíře ventilu [mm] | 27,2 mm |
| Průměr dříku ventilu [mm] | 6 mm |
| Úhel sedla ventilu [stupně] | 45 ° |
Dostupnost