MINI MINI (R50, R53) One - Ventily / příslušenství od 4/2003 do 9/2006, 1398 ccm, 55 kW, 75 hp, W10 B14 A, Šikmá zadní část
| TECDOC-číslo motoru | 31886 |
|---|---|
| Spojovací technika | I |
| Délka [mm] | 109,5 mm |
| Materiál | Chrom-křemíková ocel |
| Doplňující výrobek/info 2 | Dřík ventilu - pochromovaný |
| Průměr talíře ventilu [mm] | 30,3 mm |
| Průměr dříku ventilu [mm] | 6 mm |
| Úhel sedla ventilu [stupně] | 45 ° |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 31886 |
|---|---|
| Spojovací technika | I |
| Délka [mm] | 118,3 mm |
| Materiál | Bimetal |
| Doplňující výrobek/info 2 | Dřík ventilu - pochromovaný |
| Průměr talíře ventilu [mm] | 23,3 mm |
| Průměr dříku ventilu [mm] | 6 mm |
| Úhel sedla ventilu [stupně] | 45 ° |
| Materiál talířku ventilu | Chrom-mangan-niklová ocel |
| Materiál dříku ventilu | Chrom-křemíková ocel |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 31886 |
|---|---|
| montovaná strana | výstup |
| Délka [mm] | 118,3 mm |
| Průměr talíře ventilu [mm] | 23,2 mm |
| Průměr dříku ventilu [mm] | 6 mm |
| Úhel sedla ventilu [stupně] | 45 ° |
| Počet drážek | 3 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 31886 |
|---|---|
| montovaná strana | vstup |
| Délka [mm] | 109,5 mm |
| Průměr talíře ventilu [mm] | 30,3 mm |
| Průměr dříku ventilu [mm] | 6 mm |
| Úhel sedla ventilu [stupně] | 45 ° |
| Počet drážek | 3 |
Dostupnost