NISSAN NOTE (E11, NE11) 1.5 dCi - Ventily / příslušenství od 7/2008 do 6/2012, 1461 ccm, 76 kW, 103 hp, K9K 288, velkoprostorová limuzína
| montovaná strana | Sací strana |
|---|---|
| Délka [mm] | 101 mm |
| Průměr talíře ventilu [mm] | 33,4 mm |
| Průměr dříku ventilu [mm] | 6 mm |
| Úhel sedla ventilu [stupně] | 45 ° |
Dostupnost
| montovaná strana | na straně výfukových plynů |
|---|---|
| Délka [mm] | 100,8 mm |
| Materiál | Bimetal |
| Průměr talíře ventilu [mm] | 28,9 mm |
| Průměr dříku ventilu [mm] | 6 mm |
| Úhel sedla ventilu [stupně] | 45 ° |
Dostupnost
| montovaná strana | Výstupní strana |
|---|---|
| Materiál | Bimetal |
| Průměr talíře ventilu [mm] | 29 mm |
| Průměr dříku ventilu [mm] | 6 mm |
| Úhel sedla ventilu [stupně] | 45 ° |
| Materiál talířku ventilu | Chrom-mangan-niklová ocel |
| Materiál dříku ventilu | Chrom-křemíková ocel |
Dostupnost
| montovaná strana | Sací strana |
|---|---|
| Materiál | Chrom-křemíková ocel |
| Průměr talíře ventilu [mm] | 33,5 mm |
| Průměr dříku ventilu [mm] | 6 mm |
| Úhel sedla ventilu [stupně] | 45 ° |
Dostupnost