MAZDA 2 (DE_, DH_) 1.3 MZR (DE3FS) - Ventily / příslušenství od 1/2010 do 6/2015, 1349 ccm, 62 kW, 84 hp, ZJ-VE, ZJ46, Šikmá zadní část
| montovaná strana | Sací strana |
|---|---|
| Délka [mm] | 98,3 mm |
| Průměr talíře ventilu [mm] | 27,7 mm |
| Průměr dříku ventilu [mm] | 5,5 mm |
| Úhel sedla ventilu [stupně] | 45 ° |
Dostupnost
| montovaná strana | na straně výfukových plynů |
|---|---|
| Délka [mm] | 98,8 mm |
| Průměr talíře ventilu [mm] | 24 mm |
| Průměr dříku ventilu [mm] | 5,5 mm |
| Úhel sedla ventilu [stupně] | 45 ° |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24828 |
|---|---|
| Délka [mm] | 98,3 mm |
| Materiál | Chrom-křemíková ocel |
| povrch | nitridovaný |
| Průměr talíře ventilu [mm] | 27,7 mm |
| Průměr dříku ventilu [mm] | 5,5 mm |
| Úhel sedla ventilu [stupně] | 45 ° |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24828 |
|---|---|
| Délka [mm] | 98,8 mm |
| Materiál | Chrom-mangan-niklová ocel |
| povrch | nitridovaný |
| Průměr talíře ventilu [mm] | 24 mm |
| Průměr dříku ventilu [mm] | 5,5 mm |
| Úhel sedla ventilu [stupně] | 45 ° |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24828 |
|---|---|
| Spojovací technika | S |
| Délka [mm] | 98,3 mm |
| Materiál | Chrom-křemíková ocel |
| Doplňující výrobek/info 2 | nitridovaný dřík ventilu |
| Průměr talíře ventilu [mm] | 27,7 mm |
| Průměr dříku ventilu [mm] | 5,5 mm |
| Úhel sedla ventilu [stupně] | 45 ° |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24828 |
|---|---|
| Spojovací technika | S |
| Délka [mm] | 98,8 mm |
| Materiál | Chrom-mangan-niklová ocel |
| Doplňující výrobek/info 2 | nitridovaný dřík ventilu |
| Průměr talíře ventilu [mm] | 24 mm |
| Průměr dříku ventilu [mm] | 5,5 mm |
| Úhel sedla ventilu [stupně] | 45 ° |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24828 |
|---|---|
| Spojovací technika | S |
| Délka [mm] | 98,8 mm |
| Typ paliva | Benzín/plyn (bifuel) |
| Materiál | Chrom-mangan-niklová ocel |
| Doplňující výrobek/info 2 | nitridovaný dřík ventilu |
| Doplňující výrobek/info 2 | Sedlo ventilu - stelitový povrch |
| Průměr talíře ventilu [mm] | 24 mm |
| Průměr dříku ventilu [mm] | 5,5 mm |
| Úhel sedla ventilu [stupně] | 45 ° |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24828 |
|---|---|
| Spojovací technika | S |
| Délka [mm] | 98,3 mm |
| Typ paliva | Benzín/plyn (bifuel) |
| Materiál | Chrom-křemíková ocel |
| Doplňující výrobek/info 2 | nitridovaný dřík ventilu |
| Doplňující výrobek/info 2 | Sedlo ventilu - stelitový povrch |
| Průměr talíře ventilu [mm] | 27,7 mm |
| Průměr dříku ventilu [mm] | 5,5 mm |
| Úhel sedla ventilu [stupně] | 45 ° |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24828 |
|---|---|
| montovaná strana | vstup |
| Délka [mm] | 98,3 mm |
| Průměr talíře ventilu [mm] | 27,7 mm |
| Průměr dříku ventilu [mm] | 5,5 mm |
| Úhel sedla ventilu [stupně] | 45 ° |
| Počet drážek | 1 |
Dostupnost