ALFA ROMEO 33 (905_) 1.3 (905.A1B, 905.A1C, 905.A1G) - Ventily / příslušenství od 6/1983 do 12/1989, 1351 ccm, 55 kW, 75 hp, AR 30502, AR 30586, Šikmá zadní část
| TECDOC-číslo motoru | 96 |
|---|---|
| povrch | pancéřovaný |
| Průměr dříku ventilu [mm] | 8 mm |
| Počet drážek | 3 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 96 |
|---|---|
| Délka [mm] | 92,9 mm |
| Materiál | Chrom-křemíková ocel |
| Doplňující výrobek/info 2 | Dřík ventilu - pochromovaný |
| Doplňující výrobek/info 2 | Dřík ventilu - tvrzený |
| Průměr talíře ventilu [mm] | 38,1 mm |
| Průměr dříku ventilu [mm] | 8 mm |
| Úhel sedla ventilu [stupně] | 45 ° |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 96 |
|---|---|
| Délka [mm] | 92,9 mm |
| Materiál | Chrom-mangan-niklová ocel |
| Doplňující výrobek/info 2 | Dřík ventilu - pochromovaný |
| Doplňující výrobek/info 2 | Sedlo ventilu - stelitový povrch |
| Průměr talíře ventilu [mm] | 33,1 mm |
| Průměr dříku ventilu [mm] | 8 mm |
| Úhel sedla ventilu [stupně] | 45 ° |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 96 |
|---|---|
| Spojovací technika | I |
| Délka [mm] | 93 mm |
| Materiál | Chrom-křemíková ocel |
| Doplňující výrobek/info 2 | Dřík ventilu - pochromovaný |
| Průměr talíře ventilu [mm] | 38 mm |
| Průměr dříku ventilu [mm] | 8 mm |
| Úhel sedla ventilu [stupně] | 45 ° |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 96 |
|---|---|
| Spojovací technika | I |
| Délka [mm] | 93,5 mm |
| Materiál | Chrom-mangan-niklová ocel |
| Doplňující výrobek/info 2 | Dřík ventilu - pochromovaný |
| Průměr talíře ventilu [mm] | 33 mm |
| Průměr dříku ventilu [mm] | 8 mm |
| Úhel sedla ventilu [stupně] | 45 ° |
Dostupnost