Všechny vozy - Ventily / příslušenství
| Délka [mm] | 114,6 mm |
|---|---|
| Materiál | Chrom-křemíková ocel |
| Doplňující výrobek/info 2 | Dřík ventilu - tvrzený |
| Doplňující výrobek/info 2 | Kalené (tvzené) sedlo ventilu |
| Průměr talíře ventilu [mm] | 41,1 mm |
| Průměr dříku ventilu [mm] | 7,87 mm |
| Úhel sedla ventilu [stupně] | 45 ° |
Dostupnost
| Délka [mm] | 114,7 mm |
|---|---|
| Materiál | Chrom-mangan-niklová ocel |
| Průměr talíře ventilu [mm] | 37 mm |
| Průměr dříku ventilu [mm] | 7,86 mm |
| Úhel sedla ventilu [stupně] | 45 ° |
Dostupnost
| Délka [mm] | 99,5 mm |
|---|---|
| Materiál | Chrom-křemíková ocel |
| Průměr talíře ventilu [mm] | 32,1 mm |
| Průměr dříku ventilu [mm] | 7 mm |
| Úhel sedla ventilu [stupně] | 45 ° |
Dostupnost
| Délka [mm] | 106 mm |
|---|---|
| Materiál | Bimetal |
| Doplňující výrobek/info 2 | Dřík ventilu - pochromovaný |
| Průměr talíře ventilu [mm] | 35 mm |
| Průměr dříku ventilu [mm] | 8 mm |
| Úhel sedla ventilu [stupně] | 45 ° |
| Materiál talířku ventilu | Chrom-mangan-nikl-niobová ocel |
| Materiál dříku ventilu | Chrom-křemíková ocel |
Dostupnost
| Délka [mm] | 158 mm |
|---|---|
| Materiál | Chrom-mangan-niklová ocel |
| Doplňující výrobek/info 2 | Dřík ventilu - pochromovaný |
| Doplňující výrobek/info 2 | Sedlo ventilu - stelitový povrch |
| Průměr talíře ventilu [mm] | 37 mm |
| Průměr dříku ventilu [mm] | 11 mm |
| Úhel sedla ventilu [stupně] | 45 ° |
Dostupnost
| Délka [mm] | 137,5 mm |
|---|---|
| Materiál | Chrom-křemíková ocel |
| Průměr talíře ventilu [mm] | 47,7 mm |
| Průměr dříku ventilu [mm] | 8,68 mm |
| Úhel sedla ventilu [stupně] | 30 ° |
Dostupnost
| Délka [mm] | 136,9 mm |
|---|---|
| Materiál | Bimetal |
| Průměr talíře ventilu [mm] | 40,7 mm |
| Průměr dříku ventilu [mm] | 8,65 mm |
| Úhel sedla ventilu [stupně] | 45 ° |
| Materiál talířku ventilu | Chrom-mangan-nikl-niobová ocel |
| Materiál dříku ventilu | Chrom-křemíková ocel |
Dostupnost
| Délka [mm] | 119,9 mm |
|---|---|
| Materiál | Chrom-křemíková ocel |
| Doplňující výrobek/info 2 | Dřík ventilu - tvrzený |
| Průměr talíře ventilu [mm] | 39,7 mm |
| Průměr dříku ventilu [mm] | 8,66 mm |
| Úhel sedla ventilu [stupně] | 45 ° |
Dostupnost
| Délka [mm] | 90,9 mm |
|---|---|
| Materiál | Chrom-křemíková ocel |
| Doplňující výrobek/info 2 | Dřík ventilu - tvrzený |
| Průměr talíře ventilu [mm] | 33,4 mm |
| Průměr dříku ventilu [mm] | 7,1 mm |
| Úhel sedla ventilu [stupně] | 45 ° |
Dostupnost
| Délka [mm] | 95,7 mm |
|---|---|
| Materiál | Bimetal |
| Materiál | Chrom-mangan-niklová ocel |
| Doplňující výrobek/info 2 | Dřík ventilu - pochromovaný |
| Doplňující výrobek/info 2 | Dřík ventilu - tvrzený |
| Průměr talíře ventilu [mm] | 26,1 mm |
| Průměr dříku ventilu [mm] | 7 mm |
| Úhel sedla ventilu [stupně] | 45 ° |
| Materiál dříku ventilu | Chrom-křemíková ocel |
Dostupnost
| Délka [mm] | 108,3 mm |
|---|---|
| Materiál | Chrom-mangan-niklová ocel |
| Průměr talíře ventilu [mm] | 29,9 mm |
| Průměr dříku ventilu [mm] | 7,89 mm |
| Úhel sedla ventilu [stupně] | 45 ° |
Dostupnost
| Délka [mm] | 137,3 mm |
|---|---|
| Materiál | Chrom-křemíková ocel |
| Doplňující výrobek/info 2 | Dřík ventilu - tvrzený |
| Průměr talíře ventilu [mm] | 48 mm |
| Průměr dříku ventilu [mm] | 9,46 mm |
| Úhel sedla ventilu [stupně] | 45 ° |
Dostupnost
| Délka [mm] | 137,2 mm |
|---|---|
| Materiál | Bimetal |
| Materiál | Chrom-mangan-niklová ocel |
| Doplňující výrobek/info 2 | Dřík ventilu - pochromovaný |
| Průměr talíře ventilu [mm] | 40,1 mm |
| Průměr dříku ventilu [mm] | 9,46 mm |
| Úhel sedla ventilu [stupně] | 45 ° |
| Materiál dříku ventilu | Chrom-křemíková ocel |
Dostupnost
| Délka [mm] | 117,2 mm |
|---|---|
| Materiál | Chrom-křemíková ocel |
| Doplňující výrobek/info 2 | Dřík ventilu - tvrzený |
| Průměr talíře ventilu [mm] | 36,6 mm |
| Průměr dříku ventilu [mm] | 7,92 mm |
| Úhel sedla ventilu [stupně] | 45 ° |
Dostupnost
| Délka [mm] | 103,9 mm |
|---|---|
| Materiál | Chrom-křemíková ocel |
| Doplňující výrobek/info 2 | Dřík ventilu - tvrzený |
| Průměr talíře ventilu [mm] | 41,9 mm |
| Průměr dříku ventilu [mm] | 7,97 mm |
| Úhel sedla ventilu [stupně] | 45 ° |
Dostupnost
| Délka [mm] | 110,8 mm |
|---|---|
| Materiál | Chrom-křemíková ocel |
| Průměr talíře ventilu [mm] | 39,7 mm |
| Průměr dříku ventilu [mm] | 8,71 mm |
| Úhel sedla ventilu [stupně] | 45 ° |
Dostupnost
| Délka [mm] | 110,3 mm |
|---|---|
| Materiál | Chrom-mangan-niklová ocel |
| Doplňující výrobek/info 2 | Dřík ventilu - pochromovaný |
| Průměr talíře ventilu [mm] | 34,2 mm |
| Průměr dříku ventilu [mm] | 8,69 mm |
| Úhel sedla ventilu [stupně] | 45 ° |
Dostupnost
| Délka [mm] | 115,5 mm |
|---|---|
| Materiál | Chrom-mangan-niklová ocel |
| Průměr talíře ventilu [mm] | 34,6 mm |
| Průměr dříku ventilu [mm] | 7,86 mm |
| Úhel sedla ventilu [stupně] | 45 ° |
Dostupnost
| Délka [mm] | 111,4 mm |
|---|---|
| Materiál | Chrom-mangan-niklová ocel |
| Průměr talíře ventilu [mm] | 35,1 mm |
| Průměr dříku ventilu [mm] | 8,67 mm |
| Úhel sedla ventilu [stupně] | 45 ° |
Dostupnost