PEUGEOT EXPERT Krabice (VF3A_, VF3U_, VF3X_) 2.0 16V - Ovládání ventilů od 1/2007, 1997 ccm, 103 kW, 140 hp, RFH (EW10A), RFJ (EW10A), Krabice
| montovaná strana | Výstupní strana |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 16 |
| Průměr v mm | 28 mm |
| Výška [mm] | 26 mm |
| druh provozu | hydraulický |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,178 kg |
|---|---|
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 0942.48 |
|---|---|
| montovaná strana | Sací strana |
| montovaná strana | Výstupní strana |
| Hmotnost [kg] | 0,040 kg |
| druh provozu | hydraulický |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Sací strana |
|---|---|
| montovaná strana | Výstupní strana |
| Výška [mm] | 26 mm |
| druh provozu | hydraulický |
| Vnější průměr [mm] | 28,37 mm |
Dostupnost
| Počet zubů | 38 |
|---|---|
| Řízení motoru | ozubený řemen |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 23210 |
| Napětí [V] | 12 V |
| druh provozu | elektrický-hydraulický |
| Typ ventilu | řídicí ventil |
Dostupnost
| Kód motoru | RFJ(EW10A), RFH(EW10 |
|---|
Dostupnost
| Kód motoru | RFJ(EW10A) |
|---|
Dostupnost
| Počet zubů | 38 |
|---|---|
| montovaná strana | Sací strana |
| Druh pohonu | Řemen |
| druh provozu | hydraulický |
| Řízení motoru | ozubený řemen |
Dostupnost
| Počet zubů | 38 |
|---|---|
| montovaná strana | Sací strana |
| Druh pohonu | Řemen |
| druh provozu | hydraulický |
| Řízení motoru | ozubený řemen |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18690 |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 16 |
| montovaná strana | Sací strana |
| montovaná strana | Výstupní strana |
| druh provozu | hydraulický |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18690 |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 16 |
| montovaná strana | Sací strana |
| montovaná strana | Výstupní strana |
| druh provozu | hydraulický |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 23210 |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 16 |
| montovaná strana | Sací strana |
| montovaná strana | Výstupní strana |
| druh provozu | hydraulický |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,178 kg |
|---|---|
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 0942.48 |
|---|---|
| montovaná strana | Sací strana |
| montovaná strana | Výstupní strana |
| Hmotnost [kg] | 0,040 kg |
| druh provozu | hydraulický |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,177 kg |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
VAICO
V22-0559
Řídicí ventil, seřízení vačkového hřídele Q+, original equipment manufacturer quality
Dostupnost
| Počet zubů | 38 |
|---|---|
| montovaná strana | Sací strana |
| Řízení motoru | ozubený řemen |
Dostupnost
| druh provozu | elektrický-hydraulický |
|---|
Dostupnost
| Počet zubů | 38 |
|---|---|
| montovaná strana | Sací strana |
| Řízení motoru | ozubený řemen |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 18690 |
| montovaná strana | Sací strana |
| montovaná strana | Výstupní strana |
| Průměr v mm | 28,4 mm |
| Výška [mm] | 26 mm |
| druh provozu | hydraulický |
Dostupnost