FIAT PUNTO (199_) 1.4 Bifuel - Ovládání ventilů od 3/2012, 1368 ccm, 57 kW, 78 hp, 350 A1.000, Šikmá zadní část
| druh provozu | elektrický-hydraulický |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 20248 |
|---|---|
| pro OE číslo | 0924.46 |
| pro OE číslo | 55193839 |
| montovaná strana | pro válce 1-4 |
| montovaná strana | Sací strana |
| montovaná strana | Výstupní strana |
| Tloušťka/síla [mm] | 26 mm |
| Průměr v mm | 28 mm |
| Průměr v mm | 28,37 mm |
| Průměr v mm | 28,38 mm |
| Délka [mm] | 26 mm |
| Výška [mm] | 26 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,039 kg |
| druh provozu | hydraulický |
| Vnější průměr [mm] | 28,38 mm |
| Vnější průměr [mm] | 28,4 mm |
| Množství | 1 |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost