VW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 2.5 - Ovládání ventilů od 4/2010 do 12/2017, 2480 ccm, 125 kW, 170 hp, CBTA, CBUA, CCCA, limuzína
| Množství | 20 |
|---|---|
| montovaná strana | Tělo nápravy |
| Tloušťka/síla [mm] | 34,6 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,018 kg |
| druh provozu | hydraulický |
| Vnější průměr [mm] | 12 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Tělo nápravy |
|---|---|
| druh provozu | mechanický |
| Množství | 8 |
| Jednotka množství | Sada |
Dostupnost
| montovaná strana | Tělo nápravy |
|---|---|
| druh provozu | hydraulický |
Dostupnost
| druh provozu | elektrický |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
Dostupnost
| pro OE číslo | 06E 109 257P |
|---|---|
| montovaná strana | Sací strana |
| Množství | 1 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 22640 |
| pro OE číslo | 2x06E109257J |
| druh provozu | elektrický-hydraulický |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Tvar zásuvky | oválný |
Dostupnost
| pro OE číslo | 06E 109 257 F |
|---|---|
| druh provozu | elektrický-hydraulický |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Tvar zásuvky | oválný |
Dostupnost
| Počet zubů | 30 |
|---|---|
| montovaná strana | Sací strana |
Dostupnost
| druh provozu | elektrický-hydraulický |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Tvar zásuvky | oválný |
Dostupnost
| Počet zubů | 30 |
|---|---|
| montovaná strana | Sací strana |
| Přečíst montážní informace | Ano |
Dostupnost