AUDI 100 C3 Avant (445, 446) 2.5 TDI - Čelní ozubené kolo od 1/1990 do 11/1990, 2461 ccm, 88 kW, 120 hp, 1T, kombi
| Hmotnost [kg] | 0,47 kg |
|---|---|
| Řízení motoru | ozubený řemen |
| Doplňující výrobek/info 2 | se šroubem |
Dostupnost
| pro OE číslo | 069 105 263 |
|---|---|
| Počet zubů | 22 |
| Hmotnost [kg] | 0,3 kg |
| Řízení motoru | ozubený řemen |
Dostupnost
| pro OE číslo | 074 105 263 B |
|---|---|
| Počet zubů | 22 |
| Hmotnost [kg] | 0,310 kg |
| Řízení motoru | ozubený řemen |
Dostupnost
| pro OE číslo | 074 105 263 B |
|---|---|
| Počet zubů | 22 |
| Hmotnost [kg] | 0,310 kg |
| Řízení motoru | ozubený řemen |
Dostupnost
| Počet zubů | 22 |
|---|---|
| Řízení motoru | ozubený řemen |
Dostupnost
| Počet zubů | 22 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,281 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Řízení motoru | ozubený řemen |
Dostupnost
| Množství | 1 |
|---|---|
| Počet zubů | 22 |
| Hmotnost [kg] | 0,3 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Řízení motoru | ozubený řemen |
Dostupnost
| Počet zubů | 22 |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Řízení motoru | ozubený řemen |
| Číslo produkce | 1320070 |
Dostupnost