AUDI A6 C5 Avant (4B5, 4B6) 1.9 TDI - Čelní ozubené kolo od 8/2001 do 1/2005, 1896 ccm, 96 kW, 130 hp, AVF, AWX, kombi
| Počet zubů | 44 |
|---|---|
| Výška [mm] | 34,6 mm |
| Materiál | ocel |
| vnitřní průměr [mm] | 40 mm |
| Vnější průměr [mm] | 131,8 mm |
| Řízení motoru | ozubený řemen |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| Počet zubů | 22 |
|---|---|
| Šířka [mm] | 33 mm |
| Vnější průměr [mm] | 65 mm |
| Řízení motoru | ozubený řemen |
Dostupnost