CITROËN ZX (N2) 2.0 i 16V - Žárovka světlometu od 7/1992 do 10/1994, 1998 ccm, 112 kW, 152 hp, RFT (XU10J4/Z), RFY (XU10J4/Z), Šikmá zadní část
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Jmenovitý výkon [W] | 60/55 W |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Typ světla | 004 |
| Block 1.5 [axle] | P43t |
Dostupnost
| Design světla | Jednoduchý reflektor |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Jmenovitý výkon [W] | 60/55 W |
| Typ světla | H4 |
| Množství | 1 |
| Provedení patice žárovky | P43t-38 |
Dostupnost