CITROËN XM (Y3) 2.0 - Žárovka světlometu od 5/1989 do 6/1994, 1998 ccm, 94 kW, 128 hp, R6A, Šikmá zadní část
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Jmenovitý výkon [W] | 55 W |
| Typ světla | H1 |
| Typ světla | prodloužená životnost |
| Design světla | Halogen |
| Teplota barvy světla [K] | 3200 K |
| Světelný tok [lm] | 1782 lm |
| Provedení patice žárovky | P14.5s |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| pro OE číslo | H1 Long Life |
| Jmenovitý výkon [W] | 55 W |
| Typ světla | H1 |
| Provedení patice žárovky | P14.5s |
Dostupnost