Všechny vozy - Jednotlivé díly hlavního světlometu
| Průměr v mm | 34 mm |
|---|---|
| Typ světla | LED |
| váha [g] | 4 g |
| Celková výška [mm] | 22,3 mm |
| Celková šířka [mm] | 34 mm |
Dostupnost
| Průměr v mm | 33,9 mm |
|---|---|
| Typ světla | LED |
| váha [g] | 15 g |
| Celková výška [mm] | 32,7 mm |
| Celková šířka [mm] | 47,6 mm |
Dostupnost
| Typ světla | LED |
|---|---|
| Celková výška [mm] | 11,6 mm |
| Celková šířka [mm] | 34 mm |
Dostupnost
| Průměr v mm | 33,9 mm |
|---|---|
| Typ světla | LED |
| váha [g] | 15 g |
| Celková šířka [mm] | 47,6 mm |
Dostupnost
| Průměr v mm | 33,9 mm |
|---|---|
| Typ světla | LED |
| váha [g] | 15 g |
| Celková výška [mm] | 32,7 mm |
Dostupnost
| Tloušťka/síla [mm] | 36,25 mm |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 75,5 mm |
| Vnější průměr [mm] | 88 mm |
Dostupnost
| Tloušťka/síla [mm] | 39 mm |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 80 mm |
| Vnější průměr [mm] | 92 mm |
Dostupnost
| Tloušťka/síla [mm] | 30,9 mm |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 120 mm |
Dostupnost
| Tloušťka/síla [mm] | 51 mm |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 80 mm |
Dostupnost
| Tloušťka/síla [mm] | 40 mm |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 77,02 mm |
Dostupnost
| Omezení výrobce | BMW |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | mit Steckhülsengehäuse |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 12 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s krimpovací spojkou |
| Doplňující výrobek/info 2 | s víčkem |
| Profil kabelu od [mm2] | 0,35 mm2 |
| Profil kabelu do [mm2] | 2,5 mm2 |
Dostupnost
| Typ světla | H7 |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 200 mm |
| Počet vedení | 2 |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| Provedení patice žárovky | PX26d |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Design světla | Žárovka - technologie |
Dostupnost
| Design světla | Žárovka - technologie |
|---|---|
| Tvar pružiny | Zádržná pružina |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Typ světla | LED |
| Design světla | LED |
| Funkce světla | pro směrovku (LED) |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s LED řídicí jednotkou pro směrovku |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Typ světla | LED |
| Design světla | LED |
| Funkce světla | pro denní svícení (LED) |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Typ světla | LED |
| Design světla | LED |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Funkce světla | pro odbočovací světlo (LED) |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s řídicí jednotkou pro adaptivní světlomet (AFS) |
| Doplňující výrobek/info 2 | Elektromagnetická snášenlivost (EMV) |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| levosměrný/pravosměrný provoz | pro pravosměrný provoz |
| párová čísla výrobku | 9ES 144 434-021 |
Dostupnost