Všechny vozy - Jednotlivé díly hlavního světlometu
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| druh rozptylového skla | Ryzí čočky |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| druh rozptylového skla | Ryzí čočky |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| druh rozptylového skla | Ryzí čočky |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| druh rozptylového skla | Ryzí čočky |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| druh rozptylového skla | Ryzí čočky |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Typ světla | LED |
| Design světla | LED |
| Funkce světla | pro denní svícení (LED) |
| Doplňující výrobek/info 2 | Elektromagnetická snášenlivost (EMV) |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Design světla | LED |
| Funkce světla | pro denní svícení (LED) |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Design světla | LED |
| Funkce světla | pro denní svícení (LED) |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez těsnění |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Design světla | LED |
| Funkce světla | pro směrovku (LED) |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Design světla | LED |
| Funkce světla | pro směrovku (LED) |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Design světla | LED |
| Funkce světla | pro směrovku (LED) |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Design světla | LED |
| Funkce světla | pro směrovku (LED) |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Design světla | LED |
| Funkce světla | pro odbočovací světlo (LED) |
| Doplňující výrobek/info 2 | Elektromagnetická snášenlivost (EMV) |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Design světla | LED |
| Funkce světla | pro odbočovací světlo (LED) |
| Doplňující výrobek/info 2 | Elektromagnetická snášenlivost (EMV) |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Délka kabelu [mm] | 130 mm |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | GENUINE |
|---|---|
| Typ světla | H7 |
| Materiál | CuSn (měď-zinek) |
| Materiál | Keramika |
| Délka kabelu [mm] | 190 mm |
| Délka kabelu [mm] | 200 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s Schrumpf-Lötverbinder |
| počet vodičů | 2 -žilový |
| Provedení zásuvky | Male |
| Počet vedení | 2 |
| párová čísla výrobku | 405014 |
| párová čísla výrobku | 405034 |
| párová čísla výrobku | 405035 |
| párová čísla výrobku | 405036 |
| párová čísla výrobku | 405037 |
| párová čísla výrobku | 405038 |
| Příčný řez kabelu [mm2] | 0,8 mm2 |
| Materiál izolace vedení | Silikon |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | GENUINE |
|---|---|
| Typ světla | H4 |
| Materiál | CuSn (měď-zinek) |
| Materiál | Keramika |
| Délka kabelu [mm] | 200 mm |
| Délka kabelu [mm] | 240 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s Schrumpf-Lötverbinder |
| počet vodičů | 3 -žilový |
| Provedení zásuvky | Male |
| Počet vedení | 3 |
| párová čísla výrobku | 405013 |
| párová čísla výrobku | 405034 |
| párová čísla výrobku | 405035 |
| párová čísla výrobku | 405036 |
| párová čísla výrobku | 405037 |
| párová čísla výrobku | 405038 |
| Příčný řez kabelu [mm2] | 0,8 mm2 |
| Materiál izolace vedení | Silikon |
Dostupnost
| pro OE číslo | 6Y0941855 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| párová čísla výrobku | 405013 |
| párová čísla výrobku | 405014 |
| párová čísla výrobku | 405035 |
| párová čísla výrobku | 405036 |
| párová čísla výrobku | 405037 |
| párová čísla výrobku | 405038 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 8KB863949 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| párová čísla výrobku | 405013 |
| párová čísla výrobku | 405014 |
| párová čísla výrobku | 405034 |
| párová čísla výrobku | 405036 |
| párová čísla výrobku | 405037 |
| párová čísla výrobku | 405038 |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | GENUINE |
|---|---|
| Typ světla | H10 |
| Typ světla | H11 |
| Typ světla | HB3 |
| Materiál | CuSn (měď-zinek) |
| Materiál | Keramika |
| Délka kabelu [mm] | 230 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s Schrumpf-Lötverbinder |
| počet vodičů | 2 -žilový |
| Provedení zásuvky | Female |
| Počet vedení | 2 |
| párová čísla výrobku | 405013 |
| párová čísla výrobku | 405014 |
| párová čísla výrobku | 405034 |
| párová čísla výrobku | 405035 |
| párová čísla výrobku | 405037 |
| párová čísla výrobku | 405038 |
| Příčný řez kabelu [mm2] | 0,8 mm2 |
| Materiál izolace vedení | Silikon |
Dostupnost