SUZUKI JIMNY uzavřený terénní vůz (SN) 1.3 16V (SN413) - ozubený klínový řemen od 9/1998, 1298 ccm, 59 kW, 80 hp, G13BB, uzavřený terénní vůz
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
|---|---|
| Délka [mm] | 850 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,060 kg |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Počet žeber | 4 |
Dostupnost
| agregáty/kladky | Čerpadlo servořízení |
|---|---|
| Délka [mm] | 903 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,06 kg |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Počet žeber | 4 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 04/2001 |
|---|---|
| montážní pohon | Kompresor klimatizace |
| Délka [mm] | 900 mm |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Počet žeber | 4 |
Dostupnost
| Kód motoru | G13BB |
|---|---|
| montážní pohon | Kompresor klimatizace |
| Vybavení vozidla | pro vozidla se servořízením |
| Délka [mm] | 900 mm |
| Šířka [mm] | 14,24 mm |
| Barva | černá |
| Počet žeber | 4 |
| Materiál řemene | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
Dostupnost
| montážní pohon | Kompresor klimatizace |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla se servořízením |
| Délka [mm] | 900 mm |
| Počet žeber | 4 |
| Číslo výrobku doporučeného speciálního nářadí | J9103000 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 812 mm |
|---|---|
| Počet žeber | 4 |
| Číslo výrobku doporučeného speciálního nářadí | J9103000 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| montážní pohon | Kompresor klimatizace |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez servořízení |
| Délka [mm] | 813 mm |
| Počet žeber | 4 |
Dostupnost
| montážní pohon | Kompresor klimatizace |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla se servořízením |
| Délka [mm] | 900 mm |
| Počet žeber | 4 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| montážní pohon | Kompresor klimatizace |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez servořízení |
| Délka [mm] | 813 mm |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Počet žeber | 4 |
Dostupnost
| montážní pohon | Kompresor klimatizace |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla se servořízením |
| Délka [mm] | 900 mm |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Počet žeber | 4 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 04/2001 |
| montážní pohon | Kompresor klimatizace |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez servořízení |
| Délka [mm] | 813 mm |
| Šířka [mm] | 14 mm |
| Barva | černá |
| Počet žeber | 4 |
| Materiál řemene | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 04/2001 |
|---|---|
| montážní pohon | Kompresor klimatizace |
| Vybavení vozidla | pro vozidla se servořízením |
| Délka [mm] | 898 mm |
| Šířka [mm] | 14 mm |
| Barva | černá |
| Počet žeber | 4 |
| Materiál řemene | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
Dostupnost
| montážní pohon | Kompresor klimatizace |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla se servořízením |
| Délka [mm] | 905 mm |
| Počet žeber | 4 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 815 mm |
|---|---|
| Veličina | 4PK0815 |
| Počet žeber | 4 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 900 mm |
|---|---|
| Veličina | 4PK0900 |
| Počet žeber | 4 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 800 mm |
|---|---|
| Veličina | 5PK0800 |
| Počet žeber | 5 |
Dostupnost
| montážní pohon | Kompresor klimatizace |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla se servořízením |
| Délka [mm] | 900 mm |
| Počet žeber | 4 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 04/2001 |
| montážní pohon | Kompresor klimatizace |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez servořízení |
| Délka [mm] | 813 mm |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Počet žeber | 4 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 04/2001 |
|---|---|
| montážní pohon | Kompresor klimatizace |
| Vybavení vozidla | pro vozidla se servořízením |
| Délka [mm] | 898 mm |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Počet žeber | 4 |
Dostupnost