MERCEDES-BENZ C-CLASS kupé (C204) C 63 AMG (204.377) - ozubený klínový řemen od 9/2012, 6208 ccm, 336 kW, 457 hp, M 156.985, kupé
| Konstrukční rok do | 12/2014 |
|---|---|
| Délka [mm] | 2355 mm |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 156985 |
|---|---|
| pro OE číslo | 0019938396 |
| montážní pohon | Generátor |
| Délka [mm] | 2360 mm |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| Délka [mm] | 2357 mm |
| Počet žeber | 6 |
| Číslo výrobku doporučeného speciálního nářadí | J9103000 |
Dostupnost
| montážní pohon | Čerpadlo servořízení |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla se servořízením |
| Délka [mm] | 2360 mm |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| Délka [mm] | 2360 mm |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost