PEUGEOT 206 SW (2E/K) 2.0 HDi - ozubený klínový řemen od 7/2002 do 2/2007, 1997 ccm, 66 kW, 90 hp, RHY (DW10TD), kombi
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Délka [mm] | 1740 mm |
| Šířka [mm] | 21 mm |
| Barva | černá |
| Počet žeber | 6 |
| Materiál řemene | Guma |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 10/2005 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| Délka [mm] | 1468 mm |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 10/2005 |
|---|---|
| pro organizační číslo od | 9367 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Délka [mm] | 1743 mm |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| Délka [mm] | 1468 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,152 kg |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| pro organizační číslo do | 09366 |
|---|---|
| montážní pohon | Generátor |
| Omezení výrobce | SANDEN |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Délka [mm] | 1740 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,178 kg |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| pro organizační číslo od | 09367 |
|---|---|
| montážní pohon | Generátor |
| Omezení výrobce | DELPHI |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Délka [mm] | 1743 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,166 kg |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| Délka [mm] | 1470 mm |
| Šířka [mm] | 21 mm |
| Barva | černá |
| Počet žeber | 6 |
| Materiál řemene | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
Dostupnost
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Délka [mm] | 1750 mm |
| Šířka [mm] | 21 mm |
| Barva | černá |
| Počet žeber | 6 |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Materiál řemene | Guma |
Dostupnost
| pro organizační číslo do | 09366 |
|---|---|
| montážní pohon | Generátor |
| Omezení výrobce | SANDEN |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Délka [mm] | 1740 mm |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| Varianta výbavy | -AC |
|---|---|
| pro OE číslo | 5750WH |
| montážní pohon | Generátor |
| Délka [mm] | 1468 mm |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| Varianta výbavy | EPDM |
|---|---|
| Délka [mm] | 1740 mm |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| Varianta výbavy | AC |
|---|---|
| pro OE číslo | 5750HG |
| montážní pohon | Generátor |
| Délka [mm] | 1744 mm |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| Kód motoru | DW10D |
|---|---|
| montážní pohon | Generátor |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| Délka [mm] | 1468 mm |
| Šířka [mm] | 21,36 mm |
| Barva | černá |
| Počet žeber | 6 |
| Materiál řemene | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
Dostupnost
| Kód motoru | DW10D |
|---|---|
| montážní pohon | Generátor |
| Číslo produkce do | 09366 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Délka [mm] | 1740 mm |
| Šířka [mm] | 21,36 mm |
| Barva | černá |
| Počet žeber | 6 |
| Materiál řemene | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
Dostupnost
| Kód motoru | DW10D |
|---|---|
| montážní pohon | Generátor |
| Číslo produkce od | 09367 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Délka [mm] | 1744 mm |
| Šířka [mm] | 21,36 mm |
| Barva | černá |
| Počet žeber | 6 |
| Materiál řemene | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
Dostupnost
| agregáty/kladky | Čerpadlo servořízení |
|---|---|
| Délka [mm] | 1470 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,15 kg |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| agregáty/kladky | Čerpadlo servořízení |
|---|---|
| Délka [mm] | 1745 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,18 kg |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| montážní pohon | Čerpadlo servořízení |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla se servořízením |
| Délka [mm] | 1468 mm |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| montážní pohon | Čerpadlo servořízení |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla se servořízením |
| Délka [mm] | 1744 mm |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| Délka [mm] | 1468 mm |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost