RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.5 dCi (FP0F, JP0F) - ozubený klínový řemen od 12/2004, 1461 ccm, 63 kW, 86 hp, K9K 760, K9K 766, K9K 772, Šikmá zadní část
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 21135 |
| Konstrukční rok do | 09/2005 |
| montážní pohon | Generátor |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| Délka [mm] | 1135 mm |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Počet žeber | 5 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 21135 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 01/2005 |
| montážní pohon | Generátor |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Délka [mm] | 1200 mm |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Počet žeber | 5 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 21135 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 09/2005 |
| montážní pohon | Generátor |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| Délka [mm] | 1135 mm |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Počet žeber | 5 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 21135 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 01/2005 |
| montážní pohon | Generátor |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Délka [mm] | 1200 mm |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Počet žeber | 5 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18537 |
|---|---|
| Rok výroby od | 01/2005 |
| Konstrukční rok do | 11/2007 |
| montážní pohon | Generátor |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Délka [mm] | 1200 mm |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 21135 |
| Konstrukční rok do | 08/2005 |
| montážní pohon | Generátor |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| Délka [mm] | 1133 mm |
| Počet žeber | 5 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 21135 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 12/2004 |
| montážní pohon | Generátor |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Délka [mm] | 1200 mm |
| Počet žeber | 5 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18537 |
|---|---|
| Rok výroby od | 12/2007 |
| montážní pohon | Generátor |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| Délka [mm] | 1130 mm |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 18537 |
| Rok výroby od | 01/2005 |
| Konstrukční rok do | 10/2007 |
| montážní pohon | Generátor |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Délka [mm] | 1200 mm |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 6PK1200 |
|---|---|
| Délka [mm] | 1200 mm |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18537 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 09/2005 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| agregáty/kladky | Generátor |
| Délka [mm] | 1135 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,980 kg |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Počet žeber | 5 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18537 |
|---|---|
| Rok výroby od | 12/2007 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| Délka [mm] | 1130 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,11 kg |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 18537 |
| montážní pohon | Generátor |
| Délka [mm] | 1135 mm |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Počet žeber | 5 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 21135 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 01/2005 |
| montážní pohon | Generátor |
| Délka [mm] | 1200 mm |
| Šířka [mm] | 17 mm |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Počet žeber | 5 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18537 |
|---|---|
| Rok výroby od | 12/2007 |
| Konstrukční rok do | 12/2013 |
| montážní pohon | Generátor |
| Délka [mm] | 1130 mm |
| Šířka [mm] | 21 mm |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 18537 |
| Rok výroby od | 08/2007 |
| Konstrukční rok do | 12/2013 |
| montážní pohon | Generátor |
| Délka [mm] | 1200 mm |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Rok výroby od | 10/2005 |
| Konstrukční rok do | 11/2007 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Délka [mm] | 1199 mm |
| Šířka [mm] | 21,4 mm |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 18537 |
| Rok výroby od | 08/2007 |
| Konstrukční rok do | 12/2013 |
| montážní pohon | Generátor |
| Délka [mm] | 1200 mm |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| pro OE číslo | 5750VH |
| pro OE číslo | 6PK1200 |
| montážní pohon | Generátor |
| montážní pohon | Kompresor klimatizace |
| Délka [mm] | 1200 mm |
| Délka [mm] | 1203 mm |
| Délka [mm] | 1205 mm |
| Délka [mm] | 1213 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,120 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,127 kg |
| Veličina | 6PK1200 |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Počet žeber | 6 |
| Číslo výrobku doporučeného speciálního nářadí | J9103000 |
Dostupnost