CITROËN C4 I (LC_) 1.4 16V - ozubený klínový řemen od 11/2004 do 7/2011, 1360 ccm, 65 kW, 88 hp, KFU (ET3J4), Šikmá zadní část
| generátor-nabíjecí proud [A] | 120 A |
|---|---|
| montážní pohon | Kompresor klimatizace |
| Délka [mm] | 1070 mm |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| agregáty/kladky | Kompresor klimatizace |
|---|---|
| Délka [mm] | 1070 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,109 kg |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Počet žeber | 6 |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| generátor-nabíjecí proud [A] | 90 A |
|---|---|
| montážní pohon | Kompresor klimatizace |
| Délka [mm] | 1050 mm |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| generátor-nabíjecí proud [A] | 80 A |
|---|---|
| montážní pohon | Generátor |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Délka [mm] | 1053 mm |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| generátor-nabíjecí proud [A] | 120 A |
|---|---|
| montážní pohon | Kompresor klimatizace |
| Délka [mm] | 1070 mm |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| Délka [mm] | 730 mm |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Délka [mm] | 1050 mm |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| generátor-nabíjecí proud [A] | 120 A |
|---|---|
| montážní pohon | Generátor |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Délka [mm] | 1070 mm |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| generátor-nabíjecí proud [A] | 120 A |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| montážní pohon | Čerpadlo servořízení |
| montážní pohon | Generátor |
| Délka [mm] | 1070 mm |
| Šířka [mm] | 21,4 mm |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| generátor-nabíjecí proud [A] | 80 A |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| montážní pohon | Čerpadlo servořízení |
| montážní pohon | Generátor |
| Délka [mm] | 1050 mm |
| Šířka [mm] | 21,4 mm |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| Délka [mm] | 730 mm |
| Šířka [mm] | 21 mm |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| montážní pohon | Kompresor klimatizace |
| Délka [mm] | 1050 mm |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| pro OE číslo | 5750WY |
| Délka [mm] | 1050 mm |
| Délka [mm] | 1053 mm |
| Délka [mm] | 1055 mm |
| Šířka [mm] | 21 mm |
| Šířka [mm] | 21,4 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,110 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,112 kg |
| Barva | černá |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Materiál | Polyester |
| Počet žeber | 6 |
| Materiál řemene | Guma |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| generátor-nabíjecí proud [A] | 120 A |
|---|---|
| montážní pohon | Generátor |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| pro OE číslo | 5750WZ |
| montážní pohon | Generátor |
| montážní pohon | Kompresor klimatizace |
| Délka [mm] | 1063 mm |
| Délka [mm] | 1067 mm |
| Délka [mm] | 1070 mm |
| Délka [mm] | 1072 mm |
| Délka [mm] | 1140 mm |
| Šířka [mm] | 21 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,110 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,14 kg |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Počet žeber | 6 |
| Číslo výrobku doporučeného speciálního nářadí | Clas : OM4049 |
Dostupnost
| Kód motoru | ET3J4 |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 80 A |
| montážní pohon | Generátor |
| Délka [mm] | 1050 mm |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| pro OE číslo | 5750WY |
| pro OE číslo | 6PK1050 |
| montážní pohon | Kompresor klimatizace |
| Délka [mm] | 1050 mm |
| Délka [mm] | 1053 mm |
| Délka [mm] | 1054 mm |
| Délka [mm] | 1055 mm |
| Šířka [mm] | 21 mm |
| Šířka [mm] | 21,36 mm |
| Šířka [mm] | 21,4 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,110 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,112 kg |
| Barva | černá |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Materiál | Polyester |
| Počet žeber | 6 |
| Materiál řemene | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Materiál řemene | Guma |
Dostupnost
| generátor-nabíjecí proud [A] | 120 A |
|---|---|
| montážní pohon | Generátor |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| pro OE číslo | 5750WZ |
| Délka [mm] | 1063 mm |
| Délka [mm] | 1065 mm |
| Délka [mm] | 1070 mm |
| Délka [mm] | 1072 mm |
| Šířka [mm] | 21 mm |
| Šířka [mm] | 21,4 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,110 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,114 kg |
| Barva | černá |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Materiál | Polyester |
| Počet žeber | 6 |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Materiál řemene | Guma |
Dostupnost
| Varianta výbavy | ET3J4 -AC |
|---|---|
| pro OE číslo | 5750WN |
| Délka [mm] | 728 mm |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| pro OE číslo | 5750WN |
| montážní pohon | Generátor |
| Délka [mm] | 725 mm |
| Délka [mm] | 728 mm |
| Délka [mm] | 730 mm |
| Šířka [mm] | 21 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,070 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,082 kg |
| Barva | černá |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Počet žeber | 6 |
| Materiál řemene | Guma |
Dostupnost
| Délka [mm] | 1050 mm |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| pro OE číslo | 5750WY |
| montážní pohon | Kompresor klimatizace |
| Délka [mm] | 1050 mm |
| Délka [mm] | 1053 mm |
| Šířka [mm] | 21 mm |
| Šířka [mm] | 21,4 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,110 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,112 kg |
| Barva | černá |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Materiál | Polyester |
| Počet žeber | 6 |
| Materiál řemene | Guma |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 120 A ET3J4 |
|---|---|
| pro OE číslo | 5750PQ |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 120 A |
| montážní pohon | Generátor |
| Délka [mm] | 1069 mm |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| pro OE číslo | 5750WZ |
| Délka [mm] | 1063 mm |
| Délka [mm] | 1069 mm |
| Délka [mm] | 1070 mm |
| Délka [mm] | 1072 mm |
| Šířka [mm] | 21 mm |
| Šířka [mm] | 21,4 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,110 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,14 kg |
| Barva | černá |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Materiál | Polyester |
| Počet žeber | 6 |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Materiál řemene | Guma |
Dostupnost
| generátor-nabíjecí proud [A] | 120 A |
|---|---|
| montážní pohon | Kompresor klimatizace |
| pro OE číslo | 5750YJ |
| montážní pohon | Generátor |
| montážní pohon | Kompresor klimatizace |
| Délka [mm] | 1070 mm |
| Délka [mm] | 1090 mm |
| Délka [mm] | 1190 mm |
| Šířka [mm] | 21 mm |
| Šířka [mm] | 21,4 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,116 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,160 kg |
| Barva | černá |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Materiál | Polyamid 6.6 |
| Počet žeber | 6 |
| verze pro těžký výkon | Ano |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Chemická vlastnost | elastický |
| Doplňující výrobek/info 2 | Pro montáž je nutné speciální nářadí |
| Číslo výrobku doporučeného speciálního nářadí | optibelt MT-A I |
| Číslo výrobku doporučeného speciálního nářadí | UNI TOOL ELAST |
| Materiál řemene | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| OE doporučuje výměnu kompletní sady | Ano |
Dostupnost