VW CADDY II velkoprostorová limuzína (9K9B) 1.9 TDI - ozubený klínový řemen od 10/1996 do 1/2004, 1896 ccm, 66 kW, 90 hp, 1Z, AHU, ALE, ALH, velkoprostorová limuzína
| TECDOC-číslo motoru | 9455 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 06/2003 |
| montážní pohon | Generátor |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| Délka [mm] | 906 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,098 kg |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 9512 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 06/2003 |
| montážní pohon | Generátor |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Délka [mm] | 1148 mm |
| Šířka [mm] | 21 mm |
| Barva | černá |
| Počet žeber | 6 |
| Materiál řemene | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 9455 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 06/2003 |
| montážní pohon | Generátor |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Délka [mm] | 1660 mm |
| Šířka [mm] | 21 mm |
| Barva | černá |
| Počet žeber | 6 |
| Materiál řemene | Guma |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 9455 |
|---|---|
| Rok výroby od | 09/2000 |
| Konstrukční rok do | 06/2003 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| Délka [mm] | 906 mm |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 9512 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 09/2000 |
| montážní pohon | Generátor |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| Délka [mm] | 1045 mm |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 9512 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 09/2000 |
| montážní pohon | Generátor |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Délka [mm] | 1145 mm |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 9455 |
|---|---|
| Rok výroby od | 09/2000 |
| Konstrukční rok do | 06/2003 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Délka [mm] | 1660 mm |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4990 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 06/2003 |
| montážní pohon | Generátor |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| Délka [mm] | 1045 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,112 kg |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4990 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 06/2003 |
| montážní pohon | Generátor |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Délka [mm] | 1145 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,121 kg |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 9455 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 06/2003 |
| montážní pohon | Generátor |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Délka [mm] | 1660 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,163 kg |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 9512 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 06/2003 |
| montážní pohon | včetně vodního čerpadla |
| Délka [mm] | 1043 mm |
| Šířka [mm] | 21 mm |
| Barva | černá |
| Počet žeber | 6 |
| Materiál řemene | Guma |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 9455 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 06/2003 |
| montážní pohon | Generátor |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| Délka [mm] | 905 mm |
| Šířka [mm] | 21 mm |
| Barva | černá |
| Počet žeber | 6 |
| Materiál řemene | Guma |
Dostupnost
| Kód motoru | AHU |
|---|---|
| montážní pohon | Generátor |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| Délka [mm] | 1045 mm |
| Šířka [mm] | 21,36 mm |
| Barva | černá |
| Počet žeber | 6 |
| Materiál řemene | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 1ZAHUALE |
|---|---|
| pro OE číslo | 028903137BB |
| montážní pohon | Generátor |
| Délka [mm] | 1045 mm |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| Varianta výbavy | ALH |
|---|---|
| pro OE číslo | 038903137J |
| montážní pohon | Generátor |
| Délka [mm] | 1660 mm |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 9455 |
|---|---|
| montážní pohon | Generátor |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| Délka [mm] | 906 mm |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4990 |
|---|---|
| montážní pohon | Generátor |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| Délka [mm] | 1045 mm |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4990 |
|---|---|
| montážní pohon | Generátor |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Délka [mm] | 1145 mm |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 9455 |
|---|---|
| montážní pohon | Generátor |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Délka [mm] | 1660 mm |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost