PEUGEOT 607 (9D, 9U) 2.2 16V - ozubený klínový řemen od 9/2005 do 6/2010, 2230 ccm, 120 kW, 163 hp, 3FY (EW12J4), limuzína
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
|---|---|
| Délka [mm] | 1700 mm |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| Emisní norma | Euro 4 (D4) |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Délka [mm] | 1000 mm |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| Emisní norma | iFL5 |
|---|---|
| Délka [mm] | 1705 mm |
| Šířka [mm] | 21,4 mm |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| Délka [mm] | 1000 mm |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| Délka [mm] | 1705 mm |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| Množství | 1 |
| Není určeno pro terénní provedení | Francie |
| Délka [mm] | 990 mm |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| montážní pohon | Čerpadlo servořízení |
|---|---|
| Délka [mm] | 1000 mm |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| montážní pohon | Čerpadlo servořízení |
|---|---|
| Délka [mm] | 1705 mm |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 1710 mm |
|---|---|
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 1000 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,100 kg |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 1708 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,170 kg |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost