CITROËN BERLINGO / BERLINGO FIRST velkoprostorová limuzína (MF_, GJK 1.6 HDI 90 (MF9HX) - ozubený klínový řemen od 7/2005 do 5/2008, 1560 ccm, 66 kW, 90 hp, 9HX (DV6ATED4), velkoprostorová limuzína
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
|---|---|
| Délka [mm] | 1352 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,138 kg |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| pro organizační číslo od | 10571 |
|---|---|
| agregáty/kladky | Kompresor klimatizace |
| Délka [mm] | 1705 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,174 kg |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| pro organizační číslo do | 10570 |
|---|---|
| agregáty/kladky | Čerpadlo servořízení |
| Délka [mm] | 1345 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,137 kg |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| pro organizační číslo do | 10570 |
|---|---|
| montážní pohon | Generátor |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| Délka [mm] | 1345 mm |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| pro organizační číslo od | 10571 |
|---|---|
| montážní pohon | Generátor |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| Délka [mm] | 1350 mm |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| pro organizační číslo od | 10571 |
|---|---|
| agregáty/kladky | Kompresor klimatizace |
| Délka [mm] | 1705 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,174 kg |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| pro organizační číslo do | 10570 |
|---|---|
| montážní pohon | Kompresor klimatizace |
| Délka [mm] | 1705 mm |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| pro organizační číslo od | 10571 |
|---|---|
| montážní pohon | Kompresor klimatizace |
| Délka [mm] | 1710 mm |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 10/2005 |
|---|---|
| montážní pohon | Generátor |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| Délka [mm] | 1345 mm |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 11/2005 |
|---|---|
| montážní pohon | Generátor |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| Délka [mm] | 1360 mm |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 10/2005 |
|---|---|
| montážní pohon | Generátor |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Délka [mm] | 1705 mm |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 11/2005 |
|---|---|
| montážní pohon | Generátor |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Délka [mm] | 1708 mm |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| pro organizační číslo od | 10571 |
|---|---|
| agregáty/kladky | Kompresor klimatizace |
| Délka [mm] | 1705 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,17 kg |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| Délka [mm] | 1341 mm |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| Délka [mm] | 1345 mm |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| Délka [mm] | 1352 mm |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| montážní pohon | Kompresor klimatizace |
| Délka [mm] | 1705 mm |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| montážní pohon | Kompresor klimatizace |
| Délka [mm] | 1710 mm |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| Kód motoru | DV6ATED4 |
|---|---|
| pro organizační číslo od | 10571 |
| Typ vozidla | M59 |
| montážní pohon | Generátor |
| Číslo produkce do | 10570 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| agregáty/kladky | Kompresor klimatizace |
| pro OE číslo | 5750WP |
| Délka [mm] | 1700 mm |
| Délka [mm] | 1705 mm |
| Délka [mm] | 1706 mm |
| Délka [mm] | 1708 mm |
| Délka [mm] | 1710 mm |
| Délka [mm] | 1715 mm |
| Šířka [mm] | 21 mm |
| Šířka [mm] | 21,36 mm |
| Šířka [mm] | 21,5 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,17 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,170 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,174 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,175 kg |
| Barva | černá |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Materiál | Polyester |
| Počet žeber | 6 |
| Číslo výrobku doporučeného speciálního nářadí | J9103000 |
| Materiál řemene | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
Dostupnost