CITROËN XM Break (Y3) 2.0 i - ozubený klínový řemen od 11/1991 do 4/1994, 1998 ccm, 89 kW, 121 hp, RFZ (XU10J2), kombi
| Délka [mm] | 1140 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,100 kg |
| Počet žeber | 5 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| montážní pohon | Kompresor klimatizace |
| Délka [mm] | 1140 mm |
| Šířka [mm] | 17 mm |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Počet žeber | 5 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 1123 mm |
|---|---|
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Materiál | Polyester |
| Počet žeber | 5 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
Dostupnost