CITROËN ZX (N2) 2.0 i 16V - ozubený klínový řemen od 7/1992 do 10/1994, 1998 ccm, 112 kW, 152 hp, RFT (XU10J4/Z), RFY (XU10J4/Z), Šikmá zadní část
| Kód motoru | XU10J4 |
|---|---|
| montážní pohon | Generátor |
| Vybavení vozidla | pro vozidla se servořízením |
| Délka [mm] | 1660 mm |
| Šířka [mm] | 21,36 mm |
| Barva | černá |
| Počet žeber | 6 |
| Materiál řemene | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
Dostupnost
| agregáty/kladky | Čerpadlo servořízení |
|---|---|
| Délka [mm] | 1660 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,169 kg |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| agregáty/kladky | Generátor |
|---|---|
| Délka [mm] | 1063 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,12 kg |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| agregáty/kladky | Čerpadlo servořízení |
|---|---|
| Délka [mm] | 1075 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,110 kg |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| agregáty/kladky | Čerpadlo servořízení |
|---|---|
| Délka [mm] | 1070 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,109 kg |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Počet žeber | 6 |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| agregáty/kladky | Kompresor klimatizace |
|---|---|
| Délka [mm] | 1605 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,16 kg |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| montážní pohon | Čerpadlo servořízení |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla se servořízením |
| Délka [mm] | 1065 mm |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| generátor-nabíjecí proud [A] | 80 A |
|---|---|
| montážní pohon | Generátor |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| Délka [mm] | 1070 mm |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| agregáty/kladky | Čerpadlo servořízení |
|---|---|
| Délka [mm] | 1660 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,169 kg |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| agregáty/kladky | Čerpadlo servořízení |
|---|---|
| Délka [mm] | 1070 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,109 kg |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Počet žeber | 6 |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| generátor-nabíjecí proud [A] | 80 A |
|---|---|
| montážní pohon | Generátor |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| Délka [mm] | 1070 mm |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| generátor-nabíjecí proud [A] | 90 A |
|---|---|
| montážní pohon | Generátor |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| Délka [mm] | 1080 mm |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Délka [mm] | 1660 mm |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| generátor-nabíjecí proud [A] | 80 A |
|---|---|
| montážní pohon | Generátor |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| Délka [mm] | 1070 mm |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| generátor-nabíjecí proud [A] | 90 A |
|---|---|
| montážní pohon | Generátor |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| Délka [mm] | 1078 mm |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost