PEUGEOT 405 I (15B) 1.8 Turbo Diesel - ozubený klínový řemen od 3/1988 do 12/1992, 1769 ccm, 66 kW, 90 hp, A8A (XUD7TE), AJZ (XUD7TEY), limuzína
| montážní pohon | Čerpadlo servořízení |
|---|---|
| Délka [mm] | 1125 mm |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/1992 |
|---|---|
| Typ převodovky | automatická převodovka |
| montážní pohon | Kompresor klimatizace |
| Délka [mm] | 1230 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,11 kg |
| Počet žeber | 5 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/1992 |
|---|---|
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| montážní pohon | Kompresor klimatizace |
| Délka [mm] | 970 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,089 kg |
| Počet žeber | 5 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/1992 |
|---|---|
| Typ převodovky | automatická převodovka |
| montážní pohon | Generátor |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Délka [mm] | 1230 mm |
| Šířka [mm] | 17 mm |
| Barva | černá |
| Počet žeber | 5 |
| Materiál řemene | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 2885 |
| Rok výroby od | 10/1990 |
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| montážní pohon | Generátor |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Délka [mm] | 975 mm |
| Počet žeber | 5 |
Dostupnost
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| Délka [mm] | 698 mm |
| Počet žeber | 5 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 11/1988 |
|---|---|
| montážní pohon | Generátor |
| klimatická pásma | pro chladná klimatická pásma |
| Délka [mm] | 710 mm |
| Počet žeber | 5 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 2884 |
|---|---|
| Typ převodovky | automatická převodovka |
| montážní pohon | Generátor |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Délka [mm] | 1225 mm |
| Počet žeber | 5 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/1992 |
|---|---|
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| pro OE číslo | 5750.55 |
| montážní pohon | Generátor |
| Délka [mm] | 698 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,067 kg |
| Počet žeber | 5 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/1992 |
|---|---|
| Typ převodovky | automatická převodovka |
| pro OE číslo | 5750.D2 |
| montážní pohon | Generátor |
| Délka [mm] | 715 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,069 kg |
| Počet žeber | 5 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/1992 |
|---|---|
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| montážní pohon | Generátor |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| klimatická pásma | pro chladná klimatická pásma |
| Délka [mm] | 718 mm |
| Šířka [mm] | 14 mm |
| Barva | černá |
| Počet žeber | 4 |
| Materiál řemene | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/1992 |
|---|---|
| Typ převodovky | automatická převodovka |
| montážní pohon | Generátor |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| Délka [mm] | 718 mm |
| Šířka [mm] | 17 mm |
| Barva | černá |
| Počet žeber | 5 |
| Materiál řemene | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/1992 |
|---|---|
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| montážní pohon | Generátor |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Délka [mm] | 970 mm |
| Šířka [mm] | 17 mm |
| Barva | černá |
| Počet žeber | 5 |
| Materiál řemene | Guma |
Dostupnost
| Varianta výbavy | EPDM |
|---|---|
| montážní pohon | Generátor |
| Délka [mm] | 698 mm |
| Počet žeber | 4 |
Dostupnost
| Varianta výbavy | EPDM |
|---|---|
| montážní pohon | Generátor |
| Délka [mm] | 1225 mm |
| Počet žeber | 5 |
Dostupnost
| Varianta výbavy | EPDM |
|---|---|
| montážní pohon | Generátor |
| Délka [mm] | 700 mm |
| Počet žeber | 5 |
Dostupnost
| Varianta výbavy | EPDM |
|---|---|
| montážní pohon | Generátor |
| Délka [mm] | 975 mm |
| Počet žeber | 5 |
Dostupnost
| Varianta výbavy | Ch 70514986> |
|---|---|
| montážní pohon | Čerpadlo servořízení |
| Délka [mm] | 1130 mm |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| Varianta výbavy | Ch 70514986> |
|---|---|
| montážní pohon | Generátor |
| Délka [mm] | 730 mm |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | 70434119 |
|---|---|
| montážní pohon | Generátor |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| klimatická pásma | pro chladná klimatická pásma |
| Délka [mm] | 718 mm |
| Šířka [mm] | 14,24 mm |
| Barva | černá |
| Počet žeber | 4 |
| Materiál řemene | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
Dostupnost