CITROËN XM (Y3) 2.0 - ozubený klínový řemen od 5/1989 do 6/1994, 1998 ccm, 94 kW, 128 hp, R6A, Šikmá zadní část
| generátor-nabíjecí proud [A] | 60 A |
|---|---|
| montážní pohon | Generátor |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Délka [mm] | 1125 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,095 kg |
| Počet žeber | 5 |
Dostupnost
| generátor-nabíjecí proud [A] | 80 A |
|---|---|
| montážní pohon | Generátor |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Délka [mm] | 1140 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,103 kg |
| Počet žeber | 5 |
Dostupnost
| generátor-nabíjecí proud [A] | 60 A |
|---|---|
| montážní pohon | Generátor |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| Délka [mm] | 690 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,067 kg |
| Počet žeber | 5 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 05/1994 |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 60 A |
| montážní pohon | Generátor |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Délka [mm] | 1123 mm |
| Šířka [mm] | 17 mm |
| Barva | černá |
| Počet žeber | 5 |
| Materiál řemene | Guma |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 05/1994 |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 90 A |
| montážní pohon | Generátor |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| Délka [mm] | 708 mm |
| Šířka [mm] | 17 mm |
| Barva | černá |
| Počet žeber | 5 |
| Materiál řemene | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
Dostupnost
| generátor-nabíjecí proud [A] | 60 A |
|---|---|
| montážní pohon | Generátor |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Délka [mm] | 1125 mm |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Počet žeber | 5 |
Dostupnost
| generátor-nabíjecí proud [A] | 70 A |
|---|---|
| montážní pohon | Generátor |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| Délka [mm] | 698 mm |
| Počet žeber | 5 |
Dostupnost
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| Délka [mm] | 710 mm |
| Počet žeber | 5 |
Dostupnost
| generátor-nabíjecí proud [A] | 70 A |
|---|---|
| montážní pohon | Generátor |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Délka [mm] | 1125 mm |
| Počet žeber | 5 |
Dostupnost
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Délka [mm] | 1135 mm |
| Počet žeber | 5 |
Dostupnost
| generátor-nabíjecí proud [A] | 80 A |
|---|---|
| montážní pohon | Generátor |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| Délka [mm] | 710 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,068 kg |
| Počet žeber | 5 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 05/1994 |
|---|---|
| generátor-nabíjecí proud [A] | 90 A |
| montážní pohon | Generátor |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Délka [mm] | 1140 mm |
| Šířka [mm] | 17 mm |
| Barva | černá |
| Počet žeber | 5 |
| Materiál řemene | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
Dostupnost
| Varianta výbavy | +120A+80A+90A |
|---|---|
| montážní pohon | Generátor |
| Délka [mm] | 715 mm |
| Počet žeber | 5 |
Dostupnost
| generátor-nabíjecí proud [A] | 70 A |
|---|---|
| montážní pohon | Generátor |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Délka [mm] | 1140 mm |
| Šířka [mm] | 17,80 mm |
| Barva | černá |
| Počet žeber | 5 |
| Materiál řemene | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
Dostupnost
| generátor-nabíjecí proud [A] | 70 A |
|---|---|
| montážní pohon | Generátor |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| Délka [mm] | 690 mm |
| Šířka [mm] | 17,80 mm |
| Barva | černá |
| Počet žeber | 5 |
| Řemen | s klínovým žebrovým řemenem |
| Materiál řemene | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/1993 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| agregáty/kladky | Čerpadlo servořízení |
| Délka [mm] | 1163 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,099 kg |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Počet žeber | 5 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/1993 |
|---|---|
| agregáty/kladky | Kompresor klimatizace |
| Délka [mm] | 1200 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,102 kg |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Počet žeber | 5 |
Dostupnost