MITSUBISHI 3000 GT kupé (Z1_A) 3.0 Turbo 4WD (Z16A) - ozubený klínový řemen od 1/1990 do 8/1999, 2972 ccm, 210 kW, 286 hp, 6G72-T, kupé
| Délka [mm] | 925 mm |
|---|---|
| Počet žeber | 4 |
| Číslo výrobku doporučeného speciálního nářadí | J9103000 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 1150 mm |
|---|---|
| Počet žeber | 6 |
| Číslo výrobku doporučeného speciálního nářadí | J9103000 |
Dostupnost
| montážní pohon | Čerpadlo servořízení |
|---|---|
| Délka [mm] | 925 mm |
| Počet žeber | 4 |
Dostupnost
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| Délka [mm] | 1150 mm |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| montážní pohon | Čerpadlo servořízení |
|---|---|
| Délka [mm] | 920 mm |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Počet žeber | 4 |
Dostupnost
| montážní pohon | Čerpadlo servořízení |
|---|---|
| Délka [mm] | 925 mm |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Počet žeber | 4 |
Dostupnost
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| řemenice | s řemenicí pro žebrovaný klínový řemen |
| Délka [mm] | 1145 mm |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| Délka [mm] | 1153 mm |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 06/1992 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 06/1999 |
| montážní pohon | Čerpadlo servořízení |
| řemenice | s řemenicí pro žebrovaný klínový řemen |
| Délka [mm] | 923 mm |
| Šířka [mm] | 14 mm |
| Barva | černá |
| Počet žeber | 4 |
| Materiál řemene | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Rok výroby od | 06/1992 |
| Konstrukční rok do | 06/1999 |
| montážní pohon | Generátor |
| řemenice | s řemenicí pro žebrovaný klínový řemen |
| Délka [mm] | 1148 mm |
| Šířka [mm] | 21 mm |
| Barva | černá |
| Počet žeber | 6 |
| Materiál řemene | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
Dostupnost
| montážní pohon | Čerpadlo servořízení |
|---|---|
| Délka [mm] | 925 mm |
| Počet žeber | 4 |
Dostupnost
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| řemenice | s řemenicí pro žebrovaný klínový řemen |
| Délka [mm] | 1145 mm |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| řemenice | s řemenicí pro žebrovaný klínový řemen |
| Délka [mm] | 1150 mm |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| Délka [mm] | 1155 mm |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 06/1991 |
|---|---|
| Délka [mm] | 925 mm |
| Veličina | 4PK0925 |
| Počet žeber | 4 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 1150 mm |
|---|---|
| Veličina | 6PK1150 |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| montážní pohon | Čerpadlo servořízení |
|---|---|
| Délka [mm] | 928 mm |
| Počet žeber | 4 |
Dostupnost
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| Délka [mm] | 1153 mm |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| montážní pohon | Čerpadlo servořízení |
|---|---|
| řemenice | s řemenicí pro žebrovaný klínový řemen |
| Délka [mm] | 923 mm |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Počet žeber | 4 |
Dostupnost
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| řemenice | s řemenicí pro žebrovaný klínový řemen |
| Délka [mm] | 1148 mm |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost