PEUGEOT 806 (221) 2.0 Turbo - ozubený klínový řemen od 6/1994 do 8/2002, 1998 ccm, 108 kW, 147 hp, RGX (XU10J2TE), velkoprostorová limuzína
| Varianta výbavy | 0297> , XU10J |
|---|---|
| Rok výroby od | 02/1997 |
| pro OE číslo | 5750WL |
| montážní pohon | Generátor |
| Délka [mm] | 1160 mm |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 0297> , XU10J |
|---|---|
| Rok výroby od | 02/1997 |
| pro OE číslo | 5750YZ |
| montážní pohon | Generátor |
| Délka [mm] | 1600 mm |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| Kód motoru | XU10J2TE |
|---|---|
| montážní pohon | Generátor |
| Číslo produkce od | 07390 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| Délka [mm] | 1160 mm |
| Šířka [mm] | 21,36 mm |
| Barva | černá |
| Počet žeber | 6 |
| Materiál řemene | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
Dostupnost
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| Číslo produkce od | 07390 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Délka [mm] | 1600 mm |
| Šířka [mm] | 21,36 mm |
| Barva | černá |
| Počet žeber | 6 |
| Materiál řemene | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
Dostupnost
| Kód motoru | XU10J2TE |
|---|---|
| montážní pohon | Generátor |
| Číslo produkce do | 07389 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Délka [mm] | 1660 mm |
| Šířka [mm] | 21,36 mm |
| Barva | černá |
| Počet žeber | 6 |
| Materiál řemene | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
Dostupnost
| Délka [mm] | 1660 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,169 kg |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 01/1997 |
| agregáty/kladky | Čerpadlo servořízení |
| Délka [mm] | 1075 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,110 kg |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 1080 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,110 kg |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez servořízení |
|---|---|
| Délka [mm] | 1163 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,119 kg |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| agregáty/kladky | Čerpadlo servořízení |
|---|---|
| Délka [mm] | 1070 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,109 kg |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Počet žeber | 6 |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| montážní pohon | Čerpadlo servořízení |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla se servořízením |
| Délka [mm] | 1065 mm |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| montážní pohon | Čerpadlo servořízení |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla se servořízením |
| Délka [mm] | 1160 mm |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| montážní pohon | Čerpadlo servořízení |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla se servořízením |
| Délka [mm] | 1165 mm |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| Délka [mm] | 1070 mm |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 1660 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,169 kg |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| agregáty/kladky | Čerpadlo servořízení |
|---|---|
| Délka [mm] | 1070 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,109 kg |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Počet žeber | 6 |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| Délka [mm] | 1070 mm |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| Délka [mm] | 1080 mm |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost