ALFA ROMEO BRERA (939_) 2.0 JTDM (939DXQ1B) - ozubený klínový řemen od 3/2008 do 6/2010, 1956 ccm, 120 kW, 163 hp, 844 A2.000, Šikmá zadní část
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| Délka [mm] | 1725 mm |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| Délka [mm] | 1725 mm |
| Šířka [mm] | 21 mm |
| Barva | černá |
| Počet žeber | 6 |
| Materiál řemene | Guma |
Dostupnost
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| Délka [mm] | 1725 mm |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| Délka [mm] | 1725 mm |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| Délka [mm] | 1725 mm |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| Délka [mm] | 1722 mm |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 1725 mm |
|---|---|
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 1725 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,180 kg |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost