NISSAN MICRA IV (K13K, K13KK) 1.2 - ozubený klínový řemen od 5/2010 do 9/2015, 1198 ccm, 59 kW, 80 hp, HR12DE, Šikmá zadní část
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| Délka [mm] | 1093 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,134 kg |
| Počet žeber | 7 |
Dostupnost
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Délka [mm] | 1165 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,141 kg |
| Počet žeber | 7 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24765 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Délka [mm] | 1165 mm |
| Počet žeber | 7 |
Dostupnost
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| Délka [mm] | 1088 mm |
| Šířka [mm] | 24 mm |
| Barva | černá |
| Počet žeber | 7 |
| Materiál řemene | Guma |
Dostupnost
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Délka [mm] | 1165 mm |
| Šířka [mm] | 24 mm |
| Barva | černá |
| Počet žeber | 7 |
| Materiál řemene | Guma |
Dostupnost
| Varianta výbavy | HR12DE -AC |
|---|---|
| pro OE číslo | 117201HC1C |
| montážní pohon | Generátor |
| Délka [mm] | 1085 mm |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| Počet žeber | 7 |
Dostupnost
| Varianta výbavy | HR12DE AC |
|---|---|
| pro OE číslo | 117201HC1A |
| montážní pohon | Generátor |
| Délka [mm] | 1165 mm |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Počet žeber | 7 |
Dostupnost
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Délka [mm] | 1165 mm |
| Šířka [mm] | 24,92 mm |
| Barva | černá |
| Počet žeber | 7 |
| Materiál řemene | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
Dostupnost
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| Délka [mm] | 1093 mm |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Počet žeber | 7 |
Dostupnost
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Délka [mm] | 1165 mm |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Počet žeber | 7 |
Dostupnost
| agregáty/kladky | Vodní čerpadlo |
|---|---|
| Délka [mm] | 1085 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,12 kg |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Počet žeber | 7 |
Dostupnost
| agregáty/kladky | Kompresor klimatizace |
|---|---|
| Délka [mm] | 1165 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,15 kg |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Počet žeber | 7 |
Dostupnost
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| Délka [mm] | 1165 mm |
| Šířka [mm] | 24 mm |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Počet žeber | 7 |
Dostupnost
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| Délka [mm] | 1085 mm |
| Šířka [mm] | 24,92 mm |
| Barva | černá |
| Počet žeber | 7 |
| Materiál řemene | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
Dostupnost
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| Délka [mm] | 1088 mm |
| Počet žeber | 7 |
| Číslo výrobku doporučeného speciálního nářadí | J9103000 |
Dostupnost
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Délka [mm] | 1165 mm |
| Počet žeber | 7 |
| Číslo výrobku doporučeného speciálního nářadí | J9103000 |
Dostupnost
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Délka [mm] | 1165 mm |
| Počet žeber | 7 |
Dostupnost
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| Druh pohonu | pohon na 4 kola |
| Délka [mm] | 1093 mm |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Počet žeber | 7 |
Dostupnost
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| Délka [mm] | 1088 mm |
| Šířka [mm] | 24 mm |
| Barva | černá |
| Počet žeber | 7 |
| Materiál řemene | Guma |
Dostupnost