NISSAN MICRA IV (K13K, K13KK) 1.2 - ozubený klínový řemen od 5/2010 do 9/2015, 1198 ccm, 59 kW, 80 hp, HR12DE, Šikmá zadní část
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Délka [mm] | 1165 mm |
| Šířka [mm] | 24 mm |
| Barva | černá |
| Počet žeber | 7 |
| Materiál řemene | Guma |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
|---|---|
| Délka [mm] | 1165 mm |
| Počet žeber | 7 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 1085 mm |
|---|---|
| Veličina | 7PK1085 |
| Počet žeber | 7 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 07/2010 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Délka [mm] | 1165 mm |
| Veličina | 7PK1165 |
| Počet žeber | 7 |
Dostupnost
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| Délka [mm] | 1093 mm |
| Počet žeber | 7 |
Dostupnost
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Délka [mm] | 1165 mm |
| Počet žeber | 7 |
Dostupnost
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| Délka [mm] | 1088 mm |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Počet žeber | 7 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 1095 mm |
|---|---|
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Počet žeber | 7 |
Dostupnost
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| Délka [mm] | 1165 mm |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Počet žeber | 7 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 1085 mm |
|---|---|
| Veličina | 7PK1085 |
| Počet žeber | 7 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 07/2010 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Délka [mm] | 1165 mm |
| Veličina | 7PK1165 |
| Počet žeber | 7 |
Dostupnost
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| Délka [mm] | 1095 mm |
| Počet žeber | 7 |
Dostupnost
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Délka [mm] | 1170 mm |
| Počet žeber | 7 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 07/2010 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Délka [mm] | 1165 mm |
| Veličina | 7PK1165 |
| Počet žeber | 7 |
Dostupnost
| Kód motoru | HR12DE |
|---|---|
| pro OE číslo | 117201HC1C |
| Délka [mm] | 1085 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,130 kg |
| Počet žeber | 7 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 1093 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,130 kg |
| Počet žeber | 7 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 1165 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,140 kg |
| Počet žeber | 7 |
Dostupnost
| montážní pohon | Kompresor klimatizace |
|---|---|
| Délka [mm] | 1165 mm |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Materiál | Polyester |
| Počet žeber | 7 |
Dostupnost