FIAT FIORINO Skříňová/velkoprostorová limuzína (146_) 70 i.e. 1.4 - ozubený klínový řemen od 5/1994 do 5/2001, 1372 ccm, 49 kW, 67 hp, 146 C5.000, 146 D5.000, Skříňová/velkoprostorová limuzína
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| Délka [mm] | 935 mm |
| Počet žeber | 4 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 03/1995 |
|---|---|
| montážní pohon | Generátor |
| Délka [mm] | 938 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,071 kg |
| Počet žeber | 4 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 03/1995 |
|---|---|
| montážní pohon | Generátor |
| Délka [mm] | 913 mm |
| Šířka [mm] | 14 mm |
| Barva | černá |
| Počet žeber | 4 |
| Materiál řemene | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
Dostupnost
| Rok výroby od | 03/1995 |
|---|---|
| montážní pohon | Generátor |
| Délka [mm] | 938 mm |
| Šířka [mm] | 14 mm |
| Barva | černá |
| Počet žeber | 4 |
| Materiál řemene | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 03/1995 |
|---|---|
| montážní pohon | Generátor |
| Délka [mm] | 915 mm |
| Šířka [mm] | 14,24 mm |
| Barva | černá |
| Počet žeber | 4 |
| Materiál řemene | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
Dostupnost
| montážní pohon | Vodní čerpadlo |
|---|---|
| Délka [mm] | 938 mm |
| Počet žeber | 4 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 03/1995 |
|---|---|
| montážní pohon | Generátor |
| Délka [mm] | 938 mm |
| Šířka [mm] | 14,24 mm |
| Barva | černá |
| Počet žeber | 4 |
| Materiál řemene | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
Dostupnost
| Rok výroby od | 03/1995 |
|---|---|
| montážní pohon | Generátor |
| Délka [mm] | 940 mm |
| Šířka [mm] | 14,24 mm |
| Barva | černá |
| Počet žeber | 4 |
| Materiál řemene | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
Dostupnost
| Rok výroby od | 03/1995 |
|---|---|
| montážní pohon | Generátor |
| Délka [mm] | 937 mm |
| Počet žeber | 4 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 03/1995 |
|---|---|
| montážní pohon | Generátor |
| Délka [mm] | 913 mm |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Počet žeber | 4 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 03/1995 |
|---|---|
| montážní pohon | Generátor |
| Délka [mm] | 940 mm |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Počet žeber | 4 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 03/1995 |
|---|---|
| montážní pohon | Generátor |
| Délka [mm] | 913 mm |
| Šířka [mm] | 14 mm |
| Barva | černá |
| Počet žeber | 4 |
| Materiál řemene | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
Dostupnost
| Rok výroby od | 03/1995 |
|---|---|
| montážní pohon | Generátor |
| Délka [mm] | 938 mm |
| Šířka [mm] | 14 mm |
| Barva | černá |
| Počet žeber | 4 |
| Materiál řemene | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 6816 |
|---|---|
| Rok výroby od | 03/1995 |
| montážní pohon | Generátor |
| Délka [mm] | 935 mm |
| Počet žeber | 4 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 03/1995 |
|---|---|
| montážní pohon | Generátor |
| Délka [mm] | 913 mm |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Počet žeber | 4 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 03/1995 |
|---|---|
| montážní pohon | Generátor |
| Délka [mm] | 938 mm |
| Šířka [mm] | 14,2 mm |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Materiál | Polyester |
| Počet žeber | 4 |
Dostupnost