ALFA ROMEO 145 (930_) 1.4 i.e. 16V T.S. (930.A3A) - ozubený klínový řemen od 12/1996 do 1/2001, 1370 ccm, 76 kW, 103 hp, AR 33503, AR 38501, Šikmá zadní část
| Délka [mm] | 1855 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,189 kg |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| agregáty/kladky | Čerpadlo servořízení |
|---|---|
| Délka [mm] | 1830 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,187 kg |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| montážní pohon | Čerpadlo servořízení |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla se servořízením |
| Délka [mm] | 1842 mm |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| montážní pohon | Čerpadlo servořízení |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla se servořízením |
| Délka [mm] | 1855 mm |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 46749664 |
|---|---|
| montážní pohon | Generátor |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Délka [mm] | 1830 mm |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 71739915 |
|---|---|
| montážní pohon | Generátor |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Délka [mm] | 1845 mm |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 60662991 |
|---|---|
| montážní pohon | Generátor |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Délka [mm] | 1856 mm |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 60812516 |
|---|---|
| agregáty/kladky | Kompresor klimatizace |
| Délka [mm] | 1839 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,188 kg |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| Délka [mm] | 1045 mm |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 46749664 |
|---|---|
| montážní pohon | Generátor |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Délka [mm] | 1830 mm |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 71739915 |
|---|---|
| montážní pohon | Generátor |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Délka [mm] | 1845 mm |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 60662991 |
|---|---|
| montážní pohon | Generátor |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Délka [mm] | 1856 mm |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| Délka [mm] | 1043 mm |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| Délka [mm] | 1045 mm |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| Délka [mm] | 1830 mm |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| Délka [mm] | 1845 mm |
| Šířka [mm] | 21 mm |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| Délka [mm] | 1856 mm |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| pro OE číslo | 5750WY |
| Délka [mm] | 1050 mm |
| Délka [mm] | 1053 mm |
| Délka [mm] | 1055 mm |
| Šířka [mm] | 21 mm |
| Šířka [mm] | 21,4 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,110 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,112 kg |
| Barva | černá |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Materiál | Polyester |
| Počet žeber | 6 |
| Materiál řemene | Guma |
Dostupnost
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| pro OE číslo | 5750WY |
| pro OE číslo | 6PK1050 |
| montážní pohon | Kompresor klimatizace |
| Délka [mm] | 1050 mm |
| Délka [mm] | 1053 mm |
| Délka [mm] | 1054 mm |
| Délka [mm] | 1055 mm |
| Šířka [mm] | 21 mm |
| Šířka [mm] | 21,36 mm |
| Šířka [mm] | 21,4 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,110 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,112 kg |
| Barva | černá |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Materiál | Polyester |
| Počet žeber | 6 |
| Materiál řemene | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Materiál řemene | Guma |
Dostupnost
| pro OE číslo | 71753671 |
|---|---|
| montážní pohon | Čerpadlo servořízení |
| Délka [mm] | 1855 mm |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Délka [mm] | 1855 mm |
| Délka [mm] | 1856 mm |
| Šířka [mm] | 21 mm |
| Šířka [mm] | 21,36 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,189 kg |
| Barva | černá |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Počet žeber | 6 |
| Materiál řemene | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Materiál řemene | Guma |
Dostupnost