PEUGEOT 309 II (3C, 3A) 1.6 - ozubený klínový řemen od 7/1989 do 12/1993, 1580 ccm, 69 kW, 94 hp, B2A (XU52C/K), Šikmá zadní část
| montážní pohon | Kompresor klimatizace |
|---|---|
| Délka [mm] | 841 mm |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Počet žeber | 4 |
Dostupnost
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| Délka [mm] | 698 mm |
| Šířka [mm] | 14 mm |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Počet žeber | 4 |
Dostupnost
| montážní pohon | Kompresor klimatizace |
|---|---|
| Délka [mm] | 841 mm |
| Šířka [mm] | 14 mm |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Počet žeber | 4 |
Dostupnost
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| Délka [mm] | 954 mm |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Počet žeber | 4 |
Dostupnost
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla se servořízením |
| Délka [mm] | 954 mm |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Počet žeber | 4 |
Dostupnost
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez servořízení |
| Délka [mm] | 698 mm |
| Šířka [mm] | 14,24 mm |
| Barva | černá |
| Počet žeber | 4 |
| Materiál řemene | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
Dostupnost
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| Délka [mm] | 698 mm |
| Počet žeber | 4 |
Dostupnost
| montážní pohon | Kompresor klimatizace |
|---|---|
| Délka [mm] | 838 mm |
| Počet žeber | 4 |
Dostupnost
| montážní pohon | Čerpadlo servořízení |
|---|---|
| Délka [mm] | 963 mm |
| Počet žeber | 4 |
Dostupnost
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez servořízení |
| Délka [mm] | 698 mm |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Počet žeber | 4 |
Dostupnost
| montážní pohon | Kompresor klimatizace |
|---|---|
| Délka [mm] | 841 mm |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Počet žeber | 4 |
Dostupnost
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla se servořízením |
| Délka [mm] | 954 mm |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Počet žeber | 4 |
Dostupnost
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez servořízení |
| Délka [mm] | 698 mm |
| Šířka [mm] | 14 mm |
| Barva | černá |
| Počet žeber | 4 |
| Materiál řemene | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
Dostupnost
| montážní pohon | Kompresor klimatizace |
|---|---|
| Délka [mm] | 840 mm |
| Šířka [mm] | 14 mm |
| Barva | černá |
| Počet žeber | 4 |
| Materiál řemene | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
Dostupnost
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla se servořízením |
| Délka [mm] | 955 mm |
| Šířka [mm] | 14 mm |
| Barva | černá |
| Počet žeber | 4 |
| Materiál řemene | Guma |
Dostupnost
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| Délka [mm] | 698 mm |
| Počet žeber | 4 |
Dostupnost
| montážní pohon | Kompresor klimatizace |
|---|---|
| Délka [mm] | 841 mm |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Počet žeber | 4 |
Dostupnost
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla se servořízením |
| Délka [mm] | 954 mm |
| Počet žeber | 4 |
Dostupnost
| montážní pohon | Čerpadlo servořízení |
|---|---|
| Délka [mm] | 962 mm |
| Počet žeber | 4 |
Dostupnost