MITSUBISHI L200 (K7_T, K6_T, K5_T) 2.5 D (K64T) - ozubený klínový řemen od 6/1996 do 12/2007, 2477 ccm, 55 kW, 75 hp, 4D56 (8V), pick-up
| TECDOC-číslo motoru | 2293 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 06/2001 |
| montážní pohon | Čerpadlo servořízení |
| Délka [mm] | 1125 mm |
| Počet žeber | 4 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Rok výroby od | 09/1996 |
| Konstrukční rok do | 03/2005 |
| montážní pohon | Generátor |
| Délka [mm] | 1125 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,083 kg |
| Počet žeber | 4 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Rok výroby od | 09/1996 |
| Konstrukční rok do | 03/2005 |
| montážní pohon | Čerpadlo servořízení |
| Délka [mm] | 1120 mm |
| Šířka [mm] | 14 mm |
| Barva | černá |
| Počet žeber | 4 |
| Materiál řemene | Guma |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 4D56 |
|---|---|
| pro OE číslo | MD368858 |
| montážní pohon | Čerpadlo servořízení |
| Délka [mm] | 1125 mm |
| Počet žeber | 4 |
Dostupnost
| Kód motoru | 4D56 |
|---|---|
| montážní pohon | Čerpadlo servořízení |
| Délka [mm] | 1120 mm |
| Šířka [mm] | 14,24 mm |
| Barva | černá |
| Počet žeber | 4 |
| Materiál řemene | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
Dostupnost
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| Délka [mm] | 1125 mm |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Počet žeber | 4 |
Dostupnost
| montážní pohon | Čerpadlo servořízení |
|---|---|
| Délka [mm] | 1122 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,08 kg |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Počet žeber | 4 |
Dostupnost
| montážní pohon | Čerpadlo servořízení |
|---|---|
| Délka [mm] | 1120 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,064 kg |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Počet žeber | 4 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Rok výroby od | 09/1996 |
| Konstrukční rok do | 03/2005 |
| montážní pohon | Generátor |
| Délka [mm] | 1125 mm |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Počet žeber | 4 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 8200830190 |
|---|---|
| Délka [mm] | 925 mm |
| Délka [mm] | 926 mm |
| Délka [mm] | 928 mm |
| Délka [mm] | 930 mm |
| Šířka [mm] | 14 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,060 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,07 kg |
| Barva | černá |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Počet žeber | 4 |
| Číslo výrobku doporučeného speciálního nářadí | J9103000 |
| Materiál řemene | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
Dostupnost
| montážní pohon | Čerpadlo servořízení |
|---|---|
| Délka [mm] | 1120 mm |
| Počet žeber | 4 |
| Číslo výrobku doporučeného speciálního nářadí | J9103000 |
Dostupnost
| montážní pohon | Čerpadlo servořízení |
|---|---|
| Délka [mm] | 1125 mm |
| Počet žeber | 4 |
Dostupnost
| montážní pohon | Čerpadlo servořízení |
|---|---|
| Délka [mm] | 1125 mm |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Počet žeber | 4 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 1120 mm |
|---|---|
| Veličina | 4PK1120 |
| Počet žeber | 4 |
Dostupnost
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| Délka [mm] | 1125 mm |
| Počet žeber | 4 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/1996 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 03/2005 |
| montážní pohon | Čerpadlo servořízení |
| Délka [mm] | 1120 mm |
| Počet žeber | 4 |
Dostupnost