MITSUBISHI L200 (K7_T, K6_T, K5_T) 2.5 D (K64T) - ozubený klínový řemen od 6/1996 do 12/2007, 2477 ccm, 55 kW, 75 hp, 4D56 (8V), pick-up
| Délka [mm] | 1120 mm |
|---|---|
| Veličina | 4PK1120 |
| Počet žeber | 4 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 117200N502 |
|---|---|
| Délka [mm] | 1122 mm |
| Počet žeber | 4 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/1996 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 03/2005 |
| montážní pohon | Generátor |
| Délka [mm] | 1125 mm |
| Počet žeber | 4 |
Dostupnost
| montážní pohon | Čerpadlo servořízení |
|---|---|
| Délka [mm] | 1125 mm |
| Počet žeber | 4 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 1125 mm |
|---|---|
| Počet žeber | 4 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Rok výroby od | 09/1996 |
| Konstrukční rok do | 03/2005 |
| montážní pohon | Čerpadlo servořízení |
| Délka [mm] | 1120 mm |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Počet žeber | 4 |
Dostupnost
| montážní pohon | Čerpadlo servořízení |
|---|---|
| Délka [mm] | 1125 mm |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Počet žeber | 4 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 1125 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,080 kg |
| Počet žeber | 4 |
Dostupnost
| montážní pohon | Čerpadlo servořízení |
|---|---|
| Délka [mm] | 1120 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,064 kg |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Počet žeber | 4 |
Dostupnost