FIAT DOBLO valník/podvozek (263_) 1.4 - ozubený klínový řemen od 4/2010 do 12/2023, 1368 ccm, 70 kW, 95 hp, 843 A1.000, valník/podvozek
| montážní pohon | Kompresor klimatizace |
|---|---|
| Délka [mm] | 1145 mm |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Počet žeber | 5 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 55232450 |
|---|---|
| montážní pohon | Generátor |
| Délka [mm] | 1150 mm |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| agregáty/kladky | Kompresor klimatizace |
| pro OE číslo | 55191970 |
| pro OE číslo | 55249822 |
| montážní pohon | Kompresor klimatizace |
| Délka [mm] | 1145 mm |
| Délka [mm] | 1146 mm |
| Délka [mm] | 1148 mm |
| Délka [mm] | 1150 mm |
| Délka [mm] | 1153 mm |
| Šířka [mm] | 17 mm |
| Šířka [mm] | 17,8 mm |
| Šířka [mm] | 17,80 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,097 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,098 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,100 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,103 kg |
| Barva | černá |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Materiál | Polyester |
| Počet žeber | 5 |
| Číslo výrobku doporučeného speciálního nářadí | J9103000 |
| Materiál řemene | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| OE doporučuje výměnu kompletní sady | Ano |
Dostupnost
| agregáty/kladky | Kompresor klimatizace |
|---|---|
| Délka [mm] | 1145 mm |
| Délka [mm] | 1146 mm |
| Délka [mm] | 1148 mm |
| Délka [mm] | 1150 mm |
| Šířka [mm] | 17 mm |
| Šířka [mm] | 17,8 mm |
| Šířka [mm] | 17,80 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,097 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,100 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,103 kg |
| Barva | černá |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Materiál | Polyester |
| Počet žeber | 5 |
| Číslo výrobku doporučeného speciálního nářadí | J9103000 |
| Materiál řemene | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| OE doporučuje výměnu kompletní sady | Ano |
Dostupnost