Všechny vozy - ozubený klínový řemen
| Délka [mm] | 844 mm |
|---|---|
| Počet žeber | 4 |
| Číslo výrobku doporučeného speciálního nářadí | 1 987 947 000 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 628 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,041 kg |
| Počet žeber | 3 |
| Doplňující výrobek/info 2 | Pro montáž je nutné speciální nářadí |
Dostupnost
| Délka [mm] | 715 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,045 kg |
| Počet žeber | 3 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 863 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,053 kg |
| Počet žeber | 3 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 1217 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,089 kg |
| Počet žeber | 4 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 711 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,056 kg |
| Počet žeber | 4 |
| Číslo výrobku doporučeného speciálního nářadí | UNI TOOL ELAST |
Dostupnost
| Délka [mm] | 917 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,069 kg |
| Počet žeber | 4 |
| Doplňující výrobek/info 2 | Pro montáž je nutné speciální nářadí |
| Číslo výrobku doporučeného speciálního nářadí | UNI TOOL ELAST |
Dostupnost
| Délka [mm] | 1070 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,097 kg |
| Počet žeber | 5 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 628 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,061 kg |
| Počet žeber | 5 |
| Číslo výrobku doporučeného speciálního nářadí | UNI TOOL ELAST |
Dostupnost
| Délka [mm] | 694 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,066 kg |
| Počet žeber | 5 |
| Číslo výrobku doporučeného speciálního nářadí | UNI TOOL ELAST |
Dostupnost
| Délka [mm] | 1026 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,11 kg |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 1195 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,126 kg |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 1413 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,147 kg |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost