Všechny vozy - ozubený klínový řemen
| Délka [mm] | 1613 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,166 kg |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 2415 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,243 kg |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 2460 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,247 kg |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 906 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,098 kg |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 923 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 948 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,102 kg |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 995 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,107 kg |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 2569 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,505 kg |
| Počet žeber | 7 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 2875 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,332 kg |
| Počet žeber | 7 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 1005 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 10 mm |
| Barva | černá |
| Počet žeber | 3 |
| Materiál řemene | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
Dostupnost
| Délka [mm] | 715 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 10 mm |
| Barva | černá |
| Počet žeber | 3 |
| Materiál řemene | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
Dostupnost
| Délka [mm] | 1240 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 14 mm |
| Barva | černá |
| Počet žeber | 4 |
| Materiál řemene | Guma |
Dostupnost
| Délka [mm] | 1510 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 14 mm |
| Barva | černá |
| Počet žeber | 4 |
| Materiál řemene | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
Dostupnost
| Délka [mm] | 698 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 14 mm |
| Barva | černá |
| Počet žeber | 4 |
| Materiál řemene | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
Dostupnost
| Délka [mm] | 855 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 14 mm |
| Barva | černá |
| Počet žeber | 4 |
| Materiál řemene | Guma |
Dostupnost
| Délka [mm] | 868 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 14 mm |
| Barva | černá |
| Počet žeber | 4 |
| Materiál řemene | Guma |
Dostupnost
| Délka [mm] | 878 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 14 mm |
| Barva | černá |
| Počet žeber | 4 |
| Materiál řemene | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
Dostupnost
| Délka [mm] | 948 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 14 mm |
| Barva | černá |
| Počet žeber | 4 |
| Materiál řemene | Guma |
Dostupnost
| Délka [mm] | 1103 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 17 mm |
| Barva | černá |
| Počet žeber | 5 |
| Materiál řemene | Guma |
Dostupnost
| Délka [mm] | 1210 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 17 mm |
| Barva | černá |
| Počet žeber | 5 |
| Materiál řemene | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
Dostupnost