Všechny vozy - ozubený klínový řemen
| Délka [mm] | 491 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,051 kg |
| Počet žeber | 5 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 585 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,058 kg |
| Počet žeber | 5 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 595 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,058 kg |
| Počet žeber | 5 |
| Doplňující výrobek/info 2 | Pro montáž není nutné speciální nářadí |
Dostupnost
| Délka [mm] | 628 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,061 kg |
| Počet žeber | 5 |
| Číslo výrobku doporučeného speciálního nářadí | UNI TOOL ELAST |
Dostupnost
| Délka [mm] | 638 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,063 kg |
| Počet žeber | 5 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 690 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,067 kg |
| Počet žeber | 5 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 690 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,066 kg |
| Počet žeber | 5 |
| Číslo výrobku doporučeného speciálního nářadí | UNI TOOL ELAST |
Dostupnost
| Délka [mm] | 705 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,067 kg |
| Počet žeber | 5 |
| Číslo výrobku doporučeného speciálního nářadí | UNI TOOL ELAST |
Dostupnost
| Délka [mm] | 716 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,068 kg |
| Počet žeber | 5 |
| Číslo výrobku doporučeného speciálního nářadí | UNI TOOL ELAST |
Dostupnost
| Délka [mm] | 725 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,07 kg |
| Počet žeber | 5 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 768 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,073 kg |
| Počet žeber | 5 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 775 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,074 kg |
| Počet žeber | 5 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 785 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,074 kg |
| Počet žeber | 5 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 790 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,075 kg |
| Počet žeber | 5 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 800 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,076 kg |
| Počet žeber | 5 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 805 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,076 kg |
| Počet žeber | 5 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 813 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,077 kg |
| Počet žeber | 5 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 830 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,078 kg |
| Počet žeber | 5 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 836 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,078 kg |
| Počet žeber | 5 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 847 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,079 kg |
| Počet žeber | 5 |
Dostupnost