Všechny vozy - ozubený klínový řemen
| Délka [mm] | 714 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 10 mm |
| Barva | černá |
| Počet žeber | 3 |
| Materiál řemene | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
Dostupnost
| Délka [mm] | 738 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 10 mm |
| Barva | černá |
| Počet žeber | 3 |
| Materiál řemene | Guma |
| OE doporučuje výměnu kompletní sady | Ano |
Dostupnost
| Délka [mm] | 751 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 10 mm |
| Barva | černá |
| Počet žeber | 3 |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Materiál řemene | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
Dostupnost
| Délka [mm] | 753 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 10 mm |
| Barva | černá |
| Počet žeber | 3 |
| Materiál řemene | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
Dostupnost
| Délka [mm] | 828 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 10 mm |
| Barva | černá |
| Počet žeber | 3 |
| Materiál řemene | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
Dostupnost
| Délka [mm] | 960 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 10 mm |
| Barva | černá |
| Počet žeber | 3 |
| Materiál řemene | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
Dostupnost
| Délka [mm] | 1013 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 14 mm |
| Barva | černá |
| Počet žeber | 4 |
| Materiál řemene | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
Dostupnost
| Délka [mm] | 1070 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 14 mm |
| Barva | černá |
| Počet žeber | 4 |
| Materiál řemene | Guma |
Dostupnost
| Délka [mm] | 1123 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 14 mm |
| Barva | černá |
| Počet žeber | 4 |
| Materiál řemene | Guma |
Dostupnost
| Délka [mm] | 1210 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 14 mm |
| Barva | černá |
| Počet žeber | 4 |
| Materiál řemene | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
Dostupnost
| Délka [mm] | 1389 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 14 mm |
| Barva | černá |
| Počet žeber | 4 |
| Materiál řemene | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
Dostupnost
| Délka [mm] | 1540 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 14 mm |
| Barva | černá |
| Počet žeber | 4 |
| Materiál řemene | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
Dostupnost
| Délka [mm] | 613 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 14 mm |
| Barva | černá |
| Počet žeber | 4 |
| Materiál řemene | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
Dostupnost
| Délka [mm] | 668 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 14 mm |
| Barva | černá |
| Počet žeber | 4 |
| Materiál řemene | Guma |
Dostupnost
| Délka [mm] | 675 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 14 mm |
| Barva | černá |
| Počet žeber | 4 |
| Materiál řemene | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
Dostupnost
| Délka [mm] | 711 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 14 mm |
| Barva | černá |
| Počet žeber | 4 |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Materiál řemene | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
Dostupnost
| Délka [mm] | 714 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 14 mm |
| Barva | černá |
| Počet žeber | 4 |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Materiál řemene | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
Dostupnost
| Délka [mm] | 738 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 14 mm |
| Barva | černá |
| Počet žeber | 4 |
| Materiál řemene | Guma |
Dostupnost
| Délka [mm] | 750 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 14 mm |
| Barva | černá |
| Počet žeber | 4 |
| Materiál řemene | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
Dostupnost
| Délka [mm] | 773 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 14 mm |
| Barva | černá |
| Počet žeber | 4 |
| Materiál řemene | Guma |
Dostupnost