PEUGEOT 406 (8B) 1.9 TD - Sada žebrovaných klínových řemenů od 10/1995 do 10/1997, 1905 ccm, 69 kW, 94 hp, D8B (XUD9TE), limuzína
| Varianta výbavy | 0196> , XUD9T |
|---|---|
| Rok výroby od | 01/1996 |
| Počet zubů | 6 |
| Délka [mm] | 1115 mm |
| Šířka [mm] | 21 mm |
| obsahuje válečky | 1 |
| Hmotnost [kg] | 1,0 kg |
Dostupnost
| Varianta výbavy | XUD9TE # Mtr. |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 12/1995 |
| Počet zubů | 6 |
| Délka [mm] | 1100 mm |
| Šířka [mm] | 21 mm |
| obsahuje válečky | 1 |
| Hmotnost [kg] | 1,0 kg |
Dostupnost
| Varianta výbavy | XUD9TE |
|---|---|
| Počet zubů | 6 |
| Délka [mm] | 1736 mm |
| Šířka [mm] | 21 mm |
| obsahuje válečky | 2 |
| Hmotnost [kg] | 1,2 kg |
Dostupnost
| Délka [mm] | 1740 mm |
|---|---|
| Počet žeber | 6 |
| Počet řemenů | 1 |
| Počet vodicích kladek | 3 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 1750 mm |
|---|---|
| Počet žeber | 6 |
| Počet řemenů | 1 |
| Počet vodicích kladek | 3 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 1110 mm |
|---|---|
| Počet žeber | 6 |
| Počet řemenů | 1 |
| Počet vodicích kladek | 1 |
Dostupnost
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| Omezení výrobce | HARRISSON |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Hmotnost [kg] | 1,53 kg |
| agregáty/kladky | včetně napínací klady |
| agregáty/kladky | včetně vodící kladky |
| Doplňující výrobek/info 2 | s tlumičem vibrací pro kladky |
Dostupnost
| Varianta výbavy | XUD9TE # Mtr. |
|---|---|
| Počet zubů | 6 |
| Délka [mm] | 1740 mm |
| Šířka [mm] | 21 mm |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| obsahuje válečky | 3 |
| Hmotnost [kg] | 1,5 kg |
Dostupnost
| pro organizační číslo od | 06994 |
|---|---|
| montážní pohon | Generátor |
| Omezení výrobce | SANDEN |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Hmotnost [kg] | 1,53 kg |
| agregáty/kladky | včetně napínací klady |
| agregáty/kladky | včetně vodící kladky |
| Doplňující výrobek/info 2 | s tlumičem vibrací pro kladky |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/1995 |
|---|---|
| pro organizační číslo do | 6993 |
| montážní pohon | Generátor |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/1996 |
|---|---|
| pro organizační číslo od | 6994 |
| montážní pohon | Generátor |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/1996 |
|---|---|
| pro organizační číslo od | 6994 |
| montážní pohon | Generátor |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/1996 |
|---|---|
| pro organizační číslo od | 6994 |
| montážní pohon | Generátor |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Doplňující výrobek/info 2 | S tlumičem pnuti u napínacích kladek |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/1995 |
|---|---|
| pro organizační číslo do | 6993 |
| montážní pohon | Generátor |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/1996 |
|---|---|
| pro organizační číslo od | 6994 |
| montážní pohon | Generátor |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Doplňující výrobek/info 2 | s tlumičem vibrací pro kladky |
Dostupnost
| Varianta výbavy | XUD9TE # Mtr. |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 12/1995 |
| Počet zubů | 6 |
| Délka [mm] | 1725 mm |
| Šířka [mm] | 21 mm |
| obsahuje válečky | 2 |
| Hmotnost [kg] | 1,2 kg |
Dostupnost
| Varianta výbavy | XUD9TE # Mtr. |
|---|---|
| Počet zubů | 6 |
| Délka [mm] | 1740 mm |
| Šířka [mm] | 21 mm |
| obsahuje válečky | 2 |
| Hmotnost [kg] | 1,2 kg |
Dostupnost
| Varianta výbavy | XUD9TE |
|---|---|
| Počet zubů | 6 |
| Délka [mm] | 1160 mm |
| Šířka [mm] | 21 mm |
| obsahuje válečky | 1 |
| Hmotnost [kg] | 1,0 kg |
Dostupnost
| Varianta výbavy | XUD9TE |
|---|---|
| Počet zubů | 6 |
| Délka [mm] | 1680 mm |
| Šířka [mm] | 21 mm |
| obsahuje válečky | 3 |
| Hmotnost [kg] | 1,8 kg |
Dostupnost
| Varianta výbavy | XUD9TE # Mtr. |
|---|---|
| Počet zubů | 6 |
| Délka [mm] | 1750 mm |
| Šířka [mm] | 21 mm |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| obsahuje válečky | 3 |
| Hmotnost [kg] | 1,5 kg |
Dostupnost