RENAULT MEGANE Scénic (JA0/1_) 1.9 dTi (JA0N) - Sada žebrovaných klínových řemenů od 4/1997 do 9/1999, 1870 ccm, 72 kW, 98 hp, F9Q 730, F9Q 734, velkoprostorová limuzína
| TECDOC-číslo motoru | 11428 |
|---|---|
| Rok výroby od | 11/1997 |
| montážní pohon | Generátor |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| Hmotnost [kg] | 2,916 kg |
| agregáty/kladky | bez napínací klad |
| agregáty/kladky | bez vodící kladky |
| řemenice | s řemenicí klikového hřídele |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 11428 |
|---|---|
| Rok výroby od | 11/1997 |
| montážní pohon | Generátor |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Hmotnost [kg] | 2,917 kg |
| agregáty/kladky | bez napínací klad |
| agregáty/kladky | bez vodící kladky |
| řemenice | s řemenicí klikového hřídele |
Dostupnost
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Hmotnost [kg] | 1,373 kg |
| agregáty/kladky | včetně napínací klady |
| agregáty/kladky | včetně vodící kladky |
Dostupnost
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Hmotnost [kg] | 2,467 kg |
Dostupnost
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
Dostupnost
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s vodním čerpadlem |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 0697> , F9Q73 |
|---|---|
| Rok výroby od | 06/1997 |
| pro OE číslo | 7701477747 |
| Počet zubů | 6 |
| montážní pohon | Generátor |
| Délka [mm] | 1640 mm |
| Šířka [mm] | 21 mm |
| obsahuje válečky | 1 |
| Hmotnost [kg] | 1,2 kg |
Dostupnost
| Varianta výbavy | F9Q734 # 0697 |
|---|---|
| Rok výroby od | 06/1997 |
| Počet zubů | 6 |
| Délka [mm] | 1640 mm |
| Šířka [mm] | 21 mm |
| obsahuje válečky | 2 |
| Hmotnost [kg] | 1,3 kg |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/1997 |
|---|---|
| Kód motoru | F9Q 734 |
| montážní pohon | Generátor |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Délka [mm] | 1640 mm |
| Šířka [mm] | 21,36 mm |
| Počet žeber | 6 |
| Materiál řemene | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/1997 |
|---|---|
| Kód motoru | F9Q 734 |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 75 A |
| montážní pohon | Generátor |
| Omezení výrobce | Valeo |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Délka [mm] | 1640 mm |
| Šířka [mm] | 21,36 mm |
| Počet žeber | 6 |
| Materiál řemene | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/1997 |
|---|---|
| Kód motoru | F9Q 734 |
| montážní pohon | Generátor |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Délka [mm] | 1640 mm |
| Šířka [mm] | 21,36 mm |
| Počet žeber | 6 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Materiál lopatky kola vodní pumpy | ocelový plech |
| Materiál řemene | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
|---|---|
| Délka [mm] | 1638 mm |
| Počet žeber | 6 |
| obsahuje válečky | 2 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 11428 |
|---|---|
| Rok výroby od | 05/1997 |
| montážní pohon | Generátor |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Počet žeber | 6 |
| délka 1 [mm] | 1640 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | Zkontrolujte generátor na volný běh a případně ho vyměňte |
Dostupnost
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| Délka [mm] | 1642 mm |
| Počet žeber | 6 |
| obsahuje válečky | 2 |
| Počet řemenů | 1 |
Dostupnost
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| Délka [mm] | 1642 mm |
| Počet žeber | 6 |
| obsahuje válečky | 2 |
| Počet řemenů | 1 |
Dostupnost
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Počet žeber | 6 |
| řemenice | s volnoběžnou řemenicí |
| délka 1 [mm] | 1640 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | Zkontrolujte generátor na volný běh a případně ho vyměňte |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
Dostupnost
| montážní pohon | Generátor |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Délka [mm] | 1640 mm |
| Počet žeber | 6 |
| řemenice | s volnoběžnou řemenicí |
| Doplňující výrobek/info 2 | Zkontrolujte generátor na volný běh a případně ho vyměňte |
Dostupnost
| Délka [mm] | 1638 mm |
|---|---|
| Počet žeber | 6 |
| Počet řemenů | 1 |
| Počet vodicích kladek | 2 |
Dostupnost