RENAULT CLIO III Grandtour (KR0/1_) 1.2 16V - Světlomet hlavní od 3/2010 do 12/2012, 1149 ccm, 76 kW, 103 hp, D4F 786, kombi
Renault Clio III (2005 - 2014)
| Rok výroby od | 01/2011 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez adaptabil. předních světlometů (osv.zatáčky) |
| montovaná strana | pravá |
| Hmotnost [kg] | 4,13 kg |
| Typ světla | H7 |
| Typ světla | W5W |
| Design světla | Halogen |
| Funkce světla | s potkávacími světly |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s regulaci sklonu světlometů (elektrickou) |
| levosměrný/pravosměrný provoz | pro pravosměrný provoz |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez servomotoru pro regulaci sklonu světlometu |
| barva rámu | černá |
| párová čísla výrobku | 044654 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Typ světla | H7/H7 |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s regulaci sklonu světlometů (elektrickou) |
| levosměrný/pravosměrný provoz | pro pravosměrný provoz |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| barva krytu | chromová |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Typ světla | H7/H7 |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s regulaci sklonu světlometů (elektrickou) |
| levosměrný/pravosměrný provoz | pro pravosměrný provoz |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s elektromotorem |
| barva krytu | chromová |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Typ světla | H7/H7 |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s regulaci sklonu světlometů (elektrickou) |
| levosměrný/pravosměrný provoz | pro pravosměrný provoz |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| barva krytu | chromová |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Typ světla | H7/H7 |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s regulaci sklonu světlometů (elektrickou) |
| levosměrný/pravosměrný provoz | pro pravosměrný provoz |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s elektromotorem |
| barva krytu | chromová |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Typ světla | H7/H7 |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s regulaci sklonu světlometů (elektrickou) |
| levosměrný/pravosměrný provoz | pro pravosměrný provoz |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Typ světla | H7/H7 |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s regulaci sklonu světlometů (elektrickou) |
| levosměrný/pravosměrný provoz | pro pravosměrný provoz |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Typ světla | H7/H1/H7 |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Funkce světla | S ohebnými světly |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s regulaci sklonu světlometů (elektrickou) |
| levosměrný/pravosměrný provoz | pro pravosměrný provoz |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Typ světla | H7/H1/H7 |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Funkce světla | S ohebnými světly |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s regulaci sklonu světlometů (elektrickou) |
| levosměrný/pravosměrný provoz | pro pravosměrný provoz |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 10/2010 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Hmotnost [kg] | 4,34 kg |
| Typ světla | H7 |
| Typ světla | W5W |
| Design světla | Halogen |
| Funkce světla | s potkávacími světly |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s regulaci sklonu světlometů (elektrickou) |
| levosměrný/pravosměrný provoz | pro pravosměrný provoz |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez servomotoru pro regulaci sklonu světlometu |
| barva rámu | černá |
| párová čísla výrobku | 044048 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 10/2010 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Hmotnost [kg] | 4,13 kg |
| Typ světla | H7 |
| Typ světla | W5W |
| Design světla | Halogen |
| Funkce světla | s potkávacími světly |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s regulaci sklonu světlometů (elektrickou) |
| levosměrný/pravosměrný provoz | pro pravosměrný provoz |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez servomotoru pro regulaci sklonu světlometu |
| barva rámu | černá |
| párová čísla výrobku | 044047 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 10/2010 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Hmotnost [kg] | 3,94 kg |
| Typ světla | H7 |
| Typ světla | W5W |
| Design světla | Halogen |
| Funkce světla | s potkávacími světly |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s regulaci sklonu světlometů (elektrickou) |
| levosměrný/pravosměrný provoz | pro pravosměrný provoz |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez servomotoru pro regulaci sklonu světlometu |
| barva rámu | chromová |
| párová čísla výrobku | 044052 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 10/2010 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Hmotnost [kg] | 3,91 kg |
| Typ světla | H7 |
| Typ světla | W5W |
| Design světla | Halogen |
| Funkce světla | s potkávacími světly |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s regulaci sklonu světlometů (elektrickou) |
| levosměrný/pravosměrný provoz | pro pravosměrný provoz |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez servomotoru pro regulaci sklonu světlometu |
| barva rámu | chromová |
| párová čísla výrobku | 044051 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 10/2010 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Hmotnost [kg] | 4,56 kg |
| Typ světla | H1 |
| Typ světla | H7 |
| Typ světla | W5W |
| Design světla | Halogen |
| Funkce světla | s adaptabilním osvětlením |
| Funkce světla | s potkávacími světly |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s regulaci sklonu světlometů (elektrickou) |
| levosměrný/pravosměrný provoz | pro pravosměrný provoz |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez servomotoru pro regulaci sklonu světlometu |
| barva rámu | černá |
| párová čísla výrobku | 044056 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 10/2010 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Hmotnost [kg] | 4,338 kg |
| Typ světla | H1 |
| Typ světla | H7 |
| Typ světla | W5W |
| Design světla | Halogen |
| Funkce světla | s adaptabilním osvětlením |
| Funkce světla | s potkávacími světly |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s regulaci sklonu světlometů (elektrickou) |
| levosměrný/pravosměrný provoz | pro pravosměrný provoz |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez servomotoru pro regulaci sklonu světlometu |
| barva rámu | černá |
| párová čísla výrobku | 044055 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/2011 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez adaptabil. předních světlometů (osv.zatáčky) |
| montovaná strana | levá |
| Hmotnost [kg] | 4,16 kg |
| Typ světla | H7 |
| Typ světla | W5W |
| Design světla | Halogen |
| Funkce světla | s potkávacími světly |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s regulaci sklonu světlometů (elektrickou) |
| levosměrný/pravosměrný provoz | pro pravosměrný provoz |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez servomotoru pro regulaci sklonu světlometu |
| barva rámu | černá |
| párová čísla výrobku | 044655 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/2011 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez adaptabil. předních světlometů (osv.zatáčky) |
| montovaná strana | levá |
| Hmotnost [kg] | 4,64 kg |
| Typ světla | H7 |
| Typ světla | W5W |
| Design světla | Halogen |
| Funkce světla | s potkávacími světly |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s regulaci sklonu světlometů (elektrickou) |
| levosměrný/pravosměrný provoz | pro levosměrný provoz |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez servomotoru pro regulaci sklonu světlometu |
| barva rámu | černá |
| párová čísla výrobku | 044657 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/2011 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez adaptabil. předních světlometů (osv.zatáčky) |
| montovaná strana | pravá |
| Hmotnost [kg] | 4,1 kg |
| Typ světla | H7 |
| Typ světla | W5W |
| Design světla | Halogen |
| Funkce světla | s potkávacími světly |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s regulaci sklonu světlometů (elektrickou) |
| levosměrný/pravosměrný provoz | pro levosměrný provoz |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez servomotoru pro regulaci sklonu světlometu |
| barva rámu | černá |
| párová čísla výrobku | 044656 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/2011 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s adaptabil. předními světlomety (osv.zatáčky) |
| montovaná strana | levá |
| Hmotnost [kg] | 4,46 kg |
| Typ světla | H1 |
| Typ světla | H7 |
| Typ světla | W5W |
| Design světla | Halogen |
| Funkce světla | s adaptabilním osvětlením |
| Funkce světla | s potkávacími světly |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s regulaci sklonu světlometů (elektrickou) |
| levosměrný/pravosměrný provoz | pro pravosměrný provoz |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez servomotoru pro regulaci sklonu světlometu |
| barva rámu | černá |
| párová čísla výrobku | 044659 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/2011 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s adaptabil. předními světlomety (osv.zatáčky) |
| montovaná strana | pravá |
| Hmotnost [kg] | 4,43 kg |
| Typ světla | H1 |
| Typ světla | H7 |
| Typ světla | W5W |
| Design světla | Halogen |
| Funkce světla | s adaptabilním osvětlením |
| Funkce světla | s potkávacími světly |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s regulaci sklonu světlometů (elektrickou) |
| levosměrný/pravosměrný provoz | pro pravosměrný provoz |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez servomotoru pro regulaci sklonu světlometu |
| barva rámu | černá |
| párová čísla výrobku | 044658 |
Dostupnost