MERCEDES-BENZ E-CLASS (W211) E 200 CDI (211.004) - Světlomet hlavní od 7/2002 do 12/2008, 2148 ccm, 75 kW, 102 hp, OM 646.951, limuzína
| Kvalita, jakost | DRAGON-LIGHTS |
|---|---|
| Barva | chromová |
| Typ světla | H1/H1 |
| Funkce světla | s pozičním světlem (LED) |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s regulací sklonu světlometů |
| Doplňující výrobek/info 2 | se servomotorem pro regulaci sklonu světlometů |
| Modelový rok od | 2007 |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s regulaci sklonu světlometů (elektrickou) |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Typ světla | H7/H7 |
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
| Doplňující výrobek/info 2 | se servomotorem pro regulaci sklonu světlometů |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s regulaci sklonu světlometů (elektrickou) |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Typ světla | H7/H7 |
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
| Doplňující výrobek/info 2 | se servomotorem pro regulaci sklonu světlometů |
Dostupnost
| Rok výroby od | 07/2006 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s regulaci sklonu světlometů (elektrickou) |
| montovaná strana | pravá |
| Typ světla | H7/H7 |
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
| Doplňující výrobek/info 2 | se servomotorem pro regulaci sklonu světlometů |
Dostupnost
| Rok výroby od | 07/2006 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s regulaci sklonu světlometů (elektrickou) |
| montovaná strana | levá |
| Typ světla | H7/H7 |
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
| Doplňující výrobek/info 2 | se servomotorem pro regulaci sklonu světlometů |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2006 |
|---|---|
| Barva | chromová |
| Typ světla | H7/H7 |
| Typ světla | PY21W |
| Typ světla | W5W |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez žárovky |
| Doplňující výrobek/info 2 | se servomotorem pro regulaci sklonu světlometů |
| Barva blikače | transparentní |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2006 |
|---|---|
| Barva | chromová |
| Typ světla | D2S (doutnavka) |
| Typ světla | H7 |
| Typ světla | PY21W |
| Typ světla | W5W |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez žárovky |
| Doplňující výrobek/info 2 | se servomotorem pro regulaci sklonu světlometů |
| Barva blikače | transparentní |
Dostupnost
| Rok výroby od | 07/2006 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Typ světla | H7/H7 |
| Typ světla | PY21W |
| Typ světla | W5W |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s elektromotorem |
Dostupnost
| Rok výroby od | 07/2006 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Typ světla | H7/H7 |
| Typ světla | PY21W |
| Typ světla | W5W |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s elektromotorem |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 06/2006 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Typ světla | H7/H7 |
| Typ světla | PY21W |
| Typ světla | W5W |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 06/2006 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Typ světla | H7/H7 |
| Typ světla | PY21W |
| Typ světla | W5W |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 06/2006 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Typ světla | D2S (doutnavka) |
| Typ světla | H7 |
| Typ světla | PY21W |
| Typ světla | W5W |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 06/2006 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Typ světla | D2S (doutnavka) |
| Typ světla | H7 |
| Typ světla | PY21W |
| Typ světla | W5W |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
Dostupnost