VW JETTA III (1K2) 1.6 - Světlomet hlavní od 9/2004 do 10/2010, 1595 ccm, 75 kW, 102 hp, BGU, BSE, BSF, CCSA, limuzína
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Typ světla | H7/H7 |
| Typ světla | PY21W |
| Typ světla | W5W |
| Design světla | Halogen |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Funkce světla | s dálkovými světly |
| Funkce světla | s navigačními světly |
| Funkce světla | s potkávacími světly |
| Funkce světla | se směrovými/výstražnými světly |
| levosměrný/pravosměrný provoz | pro levosměrný provoz |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
| Provedení pro zemi | Evropa |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez žárovek |
| Doplňující výrobek/info 2 | se servomotorem pro regulaci sklonu světlometů |
| optický potisk | černá |
| Počet světelných funkcí | 4 |
| párová čísla výrobku | 1LG 247 007-641 |
| Kontrola čísla OE | Ano |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Typ světla | H7/H7 |
| Typ světla | PY21W |
| Typ světla | W5W |
| Design světla | Halogen |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Funkce světla | s dálkovými světly |
| Funkce světla | s navigačními světly |
| Funkce světla | s potkávacími světly |
| Funkce světla | se směrovými/výstražnými světly |
| levosměrný/pravosměrný provoz | pro levosměrný provoz |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
| Provedení pro zemi | Evropa |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez žárovek |
| Doplňující výrobek/info 2 | se servomotorem pro regulaci sklonu světlometů |
| optický potisk | černá |
| Počet světelných funkcí | 4 |
| párová čísla výrobku | 1LG 247 007-631 |
| Kontrola čísla OE | Ano |
Dostupnost
| Rok výroby od | 08/2005 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | Pro vozidla s mlhovým světlem |
| montovaná strana | pravá |
| Hmotnost [kg] | 3,44 kg |
| levosměrný/pravosměrný provoz | pro pravosměrný provoz |
| párová čísla výrobku | 046650 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Barva | chromová |
| Typ světla | H7/H7 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s regulaci sklonu světlometů (elektrickou) |
| levosměrný/pravosměrný provoz | pro pravosměrný provoz |
| Doplňující výrobek/info 2 | se servomotorem pro regulaci sklonu světlometů |
| barva rámu | černá |
| barva rámu | chromová/černá |
| párová čísla výrobku | 5893962 |
| Barva blikače | transparentní |
| Provedení patice žárovky | PX26d |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Barva | chromová |
| Typ světla | H7/H7 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s regulaci sklonu světlometů (elektrickou) |
| levosměrný/pravosměrný provoz | pro pravosměrný provoz |
| Doplňující výrobek/info 2 | se servomotorem pro regulaci sklonu světlometů |
| barva rámu | černá |
| barva rámu | chromová/černá |
| párová čísla výrobku | 5893961 |
| Barva blikače | transparentní |
| Provedení patice žárovky | PX26d |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Typ světla | H7/H7 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s regulaci sklonu světlometů (elektrickou) |
| levosměrný/pravosměrný provoz | pro pravosměrný provoz |
| Doplňující výrobek/info 2 | se servomotorem pro regulaci sklonu světlometů |
| barva krytu | černá |
| barva rámu | černá |
| párová čísla výrobku | 5893966 |
| Barva blikače | transparentní |
| Provedení patice žárovky | PX26d |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Typ světla | H7/H7 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s regulaci sklonu světlometů (elektrickou) |
| levosměrný/pravosměrný provoz | pro pravosměrný provoz |
| Doplňující výrobek/info 2 | se servomotorem pro regulaci sklonu světlometů |
| barva krytu | černá |
| barva rámu | černá |
| párová čísla výrobku | 5893965 |
| Barva blikače | transparentní |
| Provedení patice žárovky | PX26d |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Typ světla | H7/H7 |
| Funkce světla | s navigačními světly |
| Funkce světla | s potkávacími světly |
| Funkce světla | se směrovými/výstražnými světly |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s regulaci sklonu světlometů (elektrickou) |
| levosměrný/pravosměrný provoz | pro pravosměrný provoz |
| Doplňující výrobek/info 2 | se servomotorem pro regulaci sklonu světlometů |
| barva rámu | chromová |
| párová čísla výrobku | 5894964 |
| Barva blikače | bílá |
| Barva blikače | transparentní |
| Provedení patice žárovky | PX26d |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Typ světla | H7/H7 |
| Funkce světla | s navigačními světly |
| Funkce světla | s potkávacími světly |
| Funkce světla | se směrovými/výstražnými světly |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s regulaci sklonu světlometů (elektrickou) |
| levosměrný/pravosměrný provoz | pro pravosměrný provoz |
| Doplňující výrobek/info 2 | se servomotorem pro regulaci sklonu světlometů |
| barva rámu | chromová |
| párová čísla výrobku | 5894963 |
| Barva blikače | bílá |
| Barva blikače | transparentní |
| Provedení patice žárovky | PX26d |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Kvalita, jakost | A1 |
| Omezení výrobce | Hella |
| Typ světla | H7/H7 |
| Doplňující výrobek/info 2 | se servomotorem pro regulaci sklonu světlometů |
| barva krytu | černá |
| Síla osvětlení [lx] | 25 lx |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Kvalita, jakost | A1 |
| Omezení výrobce | Hella |
| Typ světla | H7/H7 |
| Doplňující výrobek/info 2 | se servomotorem pro regulaci sklonu světlometů |
| barva krytu | černá |
| Síla osvětlení [lx] | 25 lx |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Typ světla | H7/H7 |
| Doplňující výrobek/info 2 | se servomotorem pro regulaci sklonu světlometů |
| barva krytu | chromová |
| Síla osvětlení [lx] | 20 lx |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Typ světla | H7/H7 |
| Doplňující výrobek/info 2 | se servomotorem pro regulaci sklonu světlometů |
| barva krytu | chromová |
| Síla osvětlení [lx] | 20 lx |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Typ světla | H7/H7 |
| Doplňující výrobek/info 2 | se servomotorem pro regulaci sklonu světlometů |
| barva krytu | černá |
| Síla osvětlení [lx] | 25 lx |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Typ světla | H7/H7 |
| Doplňující výrobek/info 2 | se servomotorem pro regulaci sklonu světlometů |
| barva krytu | černá |
| Síla osvětlení [lx] | 25 lx |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Typ světla | H7/H7 |
| Doplňující výrobek/info 2 | se servomotorem pro regulaci sklonu světlometů |
| barva krytu | chromová |
| Síla osvětlení [lx] | 25 lx |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Typ světla | H7/H7 |
| Doplňující výrobek/info 2 | se servomotorem pro regulaci sklonu světlometů |
| barva krytu | chromová |
| Síla osvětlení [lx] | 25 lx |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Typ světla | D2S/H7 |
| Design světla | Bi-xenony |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ovladače pro Xenon |
| Doplňující výrobek/info 2 | se servomotorem pro regulaci sklonu světlometů |
| Síla osvětlení [lx] | 25 lx |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Kvalita, jakost | A1 |
| Omezení výrobce | AL |
| Typ světla | D2S/H7 |
| Design světla | Bi-xenony |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ovladače pro Xenon |
| Doplňující výrobek/info 2 | se servomotorem pro regulaci sklonu světlometů |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Typ světla | D2S/H7 |
| Design světla | Bi-xenony |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ovladače pro Xenon |
| Doplňující výrobek/info 2 | se servomotorem pro regulaci sklonu světlometů |
| Síla osvětlení [lx] | 25 lx |
Dostupnost