RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.4 16V - Světlomet hlavní od 6/2005 do 12/2012, 1390 ccm, 72 kW, 98 hp, K4J 780, Šikmá zadní část
| Rok výroby od | 01/2011 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez adaptabil. předních světlometů (osv.zatáčky) |
| montovaná strana | levá |
| Kvalita, jakost | A1 |
| Kvalita, jakost | OES |
| Omezení výrobce | Valeo |
| Hmotnost [kg] | 4,16 kg |
| Barva | černá |
| Typ světla | H7 |
| Typ světla | H7/H7 |
| Typ světla | W5W |
| Design světla | Halogen |
| Funkce světla | s potkávacími světly |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s regulací sklonu světlometů |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s regulaci sklonu světlometů (elektrickou) |
| levosměrný/pravosměrný provoz | pro pravosměrný provoz |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez servomotoru pro regulaci sklonu světlometu |
| Doplňující výrobek/info 2 | se servomotorem pro regulaci sklonu světlometů |
| barva krytu | černá |
| barva rámu | černá |
| párová čísla výrobku | 044655 |
| párová čísla výrobku | 4333968V |
| párová čísla výrobku | RN3274933 |
| Barva blikače | kouřová šedá |
| Výrobce | Valeo |
Dostupnost